X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد يکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۱

حجت الاسلام علی مصائبی؛  مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه البرز:  وقف سنت حسنه دین اسلام است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه البرز:

وقف سنت حسنه دین اسلام است.

خبرگزاری فارس: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان البرز گفت: وقف یکی از سنت‌های حسنه و از توصیه‌های دین اسلام است.


حجت‌الاسلام علی مصائبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرستان البرز، در خصوص امر وقف اظهار کرد: وقف یکی از سنت‌های حسنه و از توصیه‌های دین اسلام است که منشأ خیرات و برکات بسیاری در جامعه است.

وی مشکلات موجود در امر موقوفات را ناشی از عدم شناخت صحیح وقف توسط مردم دانست و تصریح کرد: به‌ دلیل کم‌کاری در تبلیغات و فرهنگ‌سازی در امر وقف، مردم آگاهی و شناخت کافی از بحث موقوفات ندارند و این مهم موجب بروز مشکلاتی در امور اوقاف شده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه البرز افزود: با تبلیغات مناسب، مردم از آثار مفید وقف آگاه و تشویق می‌شوند که اموال خود را وقف کنند.

مصائبی تأکید کرد: باید با مدیریت آثار اوقاف و اولویت‌بندی عواید آن در سطح شهرستان، مشکلات مردم و نیازمندان را برطرف کرد تا موجب استقبال آنان و حضورشان در امور وقف شود.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان اوقاف شهرستان البرز تاکنون خدمات مهمی در عرصه‌های فرهنگی و اقتصادی انجام داده‌اند و امید است با همکاری و همت دیگر مسئولان بتوان مشکلات زیادی در شهرستان البرز را برطرف کرد.

برچسب ها:حجت الاسلام علی مصائبی، علی مصائبی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه البرز، مسئولان اوقاف شهرستان البرز، شهر الوند، شهرستان البرز، سپاه شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید