X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد يکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۱

حجت الاسلام موسوی موینی؛ امام جمعه محمدیه:  وحدت و همدلی موجب افزایش قدرت است.

امام جمعه محمدیه:

وحدت و همدلی موجب افزایش قدرت است.

خبرگزاری فارس: امام جمعه شهر محمدیه وحدت و همدلی مسئولان و مردم را موجب افزایش قدرت و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، ظهر امروز؛ حجت‌الاسلام سیدحسن موسوی موئینی در جمع مسئولان سپاه شهرستان البرز و جمعی از بسیجیان شهر محمدیه، ضمن تبریک به مناسبت دهه کرامت و هفته دفاع مقدس و روز سرباز از حضور مسئولان و بسیجیان شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

وی با اشاره به تاریخ 33 ساله انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد: پیروزی و سربلندی انقلاب اسلامی ایران در طی این 33 سال، مرهون تلاش‌های بی‌نظیر سپاهیان و بسیجیان کشور بوده است.

امام جمعه شهر محمدیه توسعه پایگاه‌های مقاومت بسیج و اتحاد و همدلی بسیجیان با مسئولان را لازمه عملکرد صحیح و پیشبرد اهداف و منویات مقام معظم رهبری دانست.

موسوی ایمان راسخ به خداوند و تبعیت از ولایت را موجب پایداری و ایستادگی مقابل دشمن معرفی و تأکید کرد: مسئولان و مردم باید با همدلی و اتحاد در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حرکت کنند.

وی با اشاره به تحریم‌های اقتصادی موجود در جامعه اذعان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری باید به آنچه داریم اکتفا کنیم و با سازش با آن، مقابل تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی بایستیم.

امام جمعه شهر محمدیه در ادامه ضمن محکوم کردن اهانت اخیر به پیامبر (ص) اظهار کرد: اهانت به ائمه و انبیا همواره از اقدامات دشمنان اسلام بوده و باید در پاسخ به چنین اهانت‌هایی جانانه در مقابل دشمنان ایستاد.

موسوی ابراز کرد: وحدت و همدلی مسئولان و مردم در کشور را موجب افزایش قدرت می‌شود و حتی فکر تجاوز به خاک میهن اسلامی را از دشمنان می‌گیرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امید است از ارزش‌های دفاع مقدس و خون پاک شهیدان به شایستگی حفاظت کنیم و در راستای منویات مقام معظم رهبری گام برداریم.

برچسب ها:امام جمعه شهر محمدیه، حجت الاسلام موسوی موینی، سید حسن موسوی موینی، سپاه شهرستان البرز، بسیجیان شهر محمدیه،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید