X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد يکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۱

با سخنرانی معاون سیاسی وزارت نفت:  نشست بصیرتی - سیاسی بسیجیان البرز برگزار می‌شود.


با سخنرانی معاون سیاسی وزارت نفت:

نشست بصیرتی - سیاسی بسیجیان البرز برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان البرز از برگزاری نشست بصیرتی -سیاسی بسیجیان شهرستان البرز با سخنرانی معاون سیاسی وزارت نفت خبر داد.


هادی انصاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان البرز در خصوص این نشست اظهار کرد: فردا ساعت 10 صبح نشست بصیرتی - سیاسی بسیجیان شهرستان البرز با حضور خواهران بسیجی در کانون شهید مطهری شهر الوند برگزار می‌شود.

مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان البرز هدف از برگزاری این نشست را بصیرت‌افزایی و روشن‌گری عقیدتی و سیاسی بسیجیان شهرستان البرز عنوان کرد و افزود: در راستای مقابله با مسایل ضد فرهنگی و دینی و اهمیت بیشتر به مسایل اعتقادی این نشست برگزار می‌شود.

انصاری مقابله جوانان با تهاجم فرهنگی رسانه‌های غربی را دیگر هدف این نشست دانست و ابراز کرد: جنگ نرم و تبلیغات سیاسی و ضد دینی گسترده دشمن در فضای سایبری از مسایل مهم جامعه است که باید جوانان به این موضوع توجه ویژه‌ای کنند.

مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان البرز با اشاره به اینکه امروز کشور در جنگ نرم است، عنوان کرد: با برگزاری چنین نشست‌هایی باید با حمله‌های فرهنگی دشمن در کشور مقابله کرد و دشمن را در این زمینه نیز ناکام گذاشت.

برچسب ها:نشست بصیرتی بسیجیان البرز، معاون سیاسی وزارت نفت، هادی انصاری، مسئول روابط عمومی سپاه شهرستان البرز، شهر الوند، شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید