X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۱

حجت الاسلام محمدصادق جانمحمدی؛  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز تأکید کرد:  اقامه نماز جماعت در مدارس شهرستان البرز


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز تأکید کرد:

اقامه نماز جماعت در مدارس شهرستان البرز

خبرگزاری فارس: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز بر اقامه نماز جماعت در مدارس این شهرستان تأکید کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، حجت‌الاسلام محمدصادق جان‌محمدی در نشست با معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان البرز، ضمن خیر مقدم به مسئولان و میهمانان این نشست، اظهار کرد: برپایی نماز جماعت در مدارس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که توجه تمام مسئولان آموزش و پرورش را می‌طلبد.

وی ادامه داد: باید مسئولان، مربیان آموزشی و تربیتی و اولیای دانش‌آموزان به اهمیت اقامه نماز جماعت در مدارس اهتمام ورزند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز ضمن قول مساعد به مسئولان آموزش و پرورش البرز برای اعزام مبلغان دینی به مدارس این شهرستان در راستای اقامه نماز جماعت و تبلیغ امور دینی عنوان کرد: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز این آمادگی را دارد که مبلغان دینی را برای اقامه نماز به مدارس این شهرستان اعزام کند.

جان‌محمدی ابراز کرد: ادارات فرهنگی باید همکاری نزدیک‌تری با یکدیگر داشته باشند تا نماز جماعت در تمام مدارس شهرستان البرز اقامه شود.

وی در خاتمه تصریح کرد: امید است با همکاری اداره آموزش و پرورش این شهرستان بتوانیم علاوه بر برگزاری نمازهای جماعت، گفتمان‌های دینی مؤثری را نیز در مراکز آموزشی برگزار کنیم.

برچسب ها:حجت الاسلام محمدصادق جانمحمدی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز، اقامه نماز جماعت در مدارس شهرستان البرز، محمدصادق جانمحمدی، شهر الوند، آموزش و پرورش شهرستان البرز، شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید