X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۱

امام جمعه الوند:  پیروی از پیامبر اسلام (ص) مایه رستگاری است.

امام جمعه الوند:

پیروی از پیامبر اسلام (ص) مایه رستگاری است.

خبرگزاری فارس: امام جمعه شهر الوند گفت: پیروی و حمایت از پیامبر اسلام (ص) مایه رستگاری مردم است.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، حجت‌الاسلام علی عادل‌پور ظهر امروز در مراسم برافراشتن پرچم مقدس حضرت محمد (ص) در جمع مردم و مسئولان شهر الوند اظهار کرد: امروز کشورهای بسیاری از سراسر جهان، تنفر خود را از صهیونیسم و آمریکا که قصد مخدوش کردن چهره آسمانی پیامبر اسلام (ص) را دارند، اعلام کرده‌اند.

وی با اشاره به فرموده امام صادق (ع) عنوان کرد: حقیقت دین اسلام تولی و تبری است که باید در مقابل دشمنان اسلام سخت و در برابر مؤمنان مهربان بود.

امام جمعه شهر الوند پیروی از پیغمبر اسلام (ص) را مایه رستگاری دانست و تصریح کرد: حامیان امروز پیامبر اکرم (ص) که ایشان را ندیده‌اند و در اهانت به ایشان اعتراض می‌کنند، از جایگاه بالایی در آخرت برخوردار خواهند بود.

عادل‌پور وحدت و همدلی مسئولان و مردم را خواستار شد و ابراز کرد: لازمه تصمیم درست گرفتن و حرکت در مسیر الهی، انسجام و وحدت مسئولان و مردم است.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم خاطرنشان کرد: باید با همت و یک‌دلی امور را به درستی انجام داد تا موجبات شادی دشمن را فراهم نیاوریم.

امام جمعه شهر الوند در خاتمه، ضمن تبریک دهه کرامت و هفته دفاع مقدس، از حضور مسئولان و مردم شهر الوند تقدیر و تشکر کرد.

برچسب ها:امام جمعه شهر الوند، علی عادل پور، برافراشتن پرچم مقدس حضرت محمد (ص) در جمع مردم الوند، تولی و تبری، شهر الوند، شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید