X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۱

امین منظمی؛ معاون ‌وزیر نفت: تحریم‌های غرب انتخابات را نشانه گرفته است.

معاون ‌وزیر نفت:

تحریم‌های غرب انتخابات را نشانه گرفته است.

خبرگزاری فارس: معاون سیاسی وزیر نفت گفت: اعمال تحریم‌ها و هجمه اقتصادی دشمن به علت نشانه گرفتن انتخابات برای حضور کم‌رنگ مردم در انتخابات ریاست جمهوری آینده است.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، امین منظمی ظهر امروز در زمینه جنگ نرم و رسانه در کانون شهید مطهری شهر در بین جوانان این شهرستان با اشاره به آیاتی از قرآن کریم اظهار کرد: قوم یهود با کشتار بی‌شمار پیامبران و صفاتی همچون ربا و خباثت، در قرآن به‌ عنوان دشمن‌ترین قوم مسلمانان ذکر شده است.

وی با اشاره به اهانت اخیر به پیامبر اسلام (ص) عنوان کرد: افزایش بیداری اسلامی در میان ملت‌ها موجب هجوم اهانت‌های مستکبران به ائمه و انبیای الهی شده است.

معاون سیاسی وزیر نفت در خصوص دفاع مقدس اذعان کرد: به‌ واسطه جان فشانی‌های رزمندگان و به برکت خون شهدای 8 سال دفاع مقدس، دشمن دیگر دست از جنگ سخت برداشته است و به اشاعه فرهنگ‌های غیر دینی روی آورده است.

منظمی ادامه داد: رژیم صهیونیستی تلاش‌های خود را کرده تا جوانان و خانواده‌های ملت ایران را از بصیرت دینی و ارزش‌های مذهبی دور نگه دارد و موجبات ضعف ایمان آنان را فراهم آورد.

وی با اشاره به شبکه‌های ماهواره‌ای ابراز کرد: شبکه farsi1 از جمله رسانه‌های ماهواره‌ای است که فرهنگ‌های غیردینی و بی‌ارزش از جمله بدحجابی را در جامعه ایران اشاعه می‌دهد.

معاون سیاسی وزیر نفت عنوان کرد: از 22 سریال شبکه farsi1؛ 15 سریال در خصوص فرهنگ‌سازی روابط نامشروع مرد متأهل با زن متأهل نامحرم ساخته شده که در حال پخش است.

منظمی از وجود میلیون‌ها سایت مستهجن، فعالیت آنها از سوی دشمنان خبر داد و تأکید کرد: باید بر فعالیت‌های فرزندان خود در فضای مجازی نظارت کرد تا دچار تهاجم فرهنگی نشوند.

وی در خصوص تحریم‌های اقتصادی جاری در جامعه تصریح کرد: تمام فشارها و تحریم‌های اقتصادی از سوی مستکبران علیه ایران، برای کم‌رنگ کردن حضور مردم در انتخابات سال آینده است.

معاون سیاسی وزیر نفت با اشاره به افزایش سن ازدواج جوانان اظهار کرد: اصراف‌گرایی و تجمل‌گرایی در جامعه، موجب بالا رفتن سطح توقعات و هزینه‌های آغاز زندگی شده که در نهایت به‌ دلیل وجود این معضل اقتصادی، سن ازدواج افزایش یافته و روابط نامشروع در جامعه شیوع می‌یابد که باید از رخ دادن این موضوع جلوگیری کرد.

منظمی در پایان ابراز کرد: برای مقابله با جنگ نرم، باید امر به معروف و نهی از منکر کرد تا بخش عظیمی از تهاجم فرهنگی و دینی از بین برود.

برچسب ها:معاون وزیر نفت، امین منظمی، شبکه farsi1، روابط نامشروع، افزایش سن ازدواج، کانون شهید مطهری الوند، شهرستان البرز، شهر الوند،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید