X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۱

با برگزاری اختتامیه طرح هجرت البرز:  اردوهای طرح هجرت البرز به کار خود پایان داد.

با برگزاری اختتامیه طرح هجرت البرز:

اردوهای طرح هجرت البرز به کار خود پایان داد.

خبرگزاری فارس: با برگزاری اختتامیه اردوهای سازندگی طرح هجرت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان البرز، این اردوها در تابستان پایان یافت.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، طرح جهاد سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان البرز با حضور جهادگران بسیجی در کانون شهید مطهری شهر الوند بعد از ظهر امروز به کار خود خاتمه داد.

داود بهرامی، فرمانده سپاه شهرستان البرز در این مراسم ضمن خیرمقدم به جهادگران بسیجی و مسئولان اردوهای بسیج سازندگی اظهار کرد: کمک به مناطق محروم و برطرف کردن برخی از مشکلات مردم منطقه، موجب ایجاد امید در بین مردم و تقویت روحیه جهادی بسیجیان می‌شود.

وی با اشاره به دوران دفاع مقدس، شناخت دشمن را لازمه مقابله و پیروزی در جنگ دانست و با اشاره به آیه 82 سوره مائده عنوان کرد: دشمن اصلی دین اسلام و مردم مسلمان جهان، قوم یهود است و تا زمانی که مسلمانان و حکومت‌های اسلامی را از بین نبرند، دست از کشتار برنمی‌دارند.

فرمانده سپاه شهرستان البرز اذعان کرد: رزمندگان 8 سال جنگ تحمیلی برای زنده نگه داشتن دین خدا مقابل دشمن ایستادند و در راستای حفظ دین اسلام، جان‌نثاری کردند.

بهرامی ابراز کرد: به ازای ریخته شدن خون هر شهید، به عزت و افتخار ملت و نظام جمهوری اسلامی افزوده می‌شود.

وی با اشاره به ابعاد جنگ نرم تصریح کرد: جنگ نرم در ابعاد سیاسی، اعتقادی و اقتصادی بدون حد و مرزی صورت می‌گیرد تا با استفاده از همه امکانات، فرهنگ‌های غیر دینی را در میان جوانان و مردم افزایش یابد.

فرمانده سپاه شهرستان البرز تأکید کرد: باید با توسل به قرآن کریم و ائمه و انبیای الهی، ایمان و اعتقادات خویش را تقویت کنیم و با تمام توان و بصیرت و بینش کافی مقابل دشمن بایستیم.

بهرامی در پایان خاطرنشان کرد: امید است مسلمانان جهان بتوانند با اتحاد و وحدت مقابل جهان کفر بایستند.

در حاشیه این مراسم گروهی از بسیجیان نوجوان شهر الوند سرودی در خصوص دفاع مقدس و شهدا اجرا کردند.

لازم به ذکر است در پایان مراسم، از سوی مسئولان سپاه شهرستان البرز به جهادگران نمونه بسیجی لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد.

برچسب ها:داود بهرامی، اختتامیه طرح هجرت البرز، اردوهای طرح هجرت البرز، کانون شهید مطهری شهر الوند، جهادگران شهرستان البرز، شهرستان البرز، شهر الوند،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید