X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۱

سرهنگ داود بهرامی؛ فرمانده سپاه شهرستان البرز: بصیرت و بینش تنها راه مقابله با دشمن است.

فرمانده سپاه شهرستان البرز:

بصیرت و بینش تنها راه مقابله با دشمن است.

خبرگزاری فارس: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان البرزگفت: تنها راه مقابله با دشمن در جنگ نرم، بصیرت و بینش است.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، داود بهرامی عصر امروز در جمع مردم شهیدپرور و بسیجیان شهر کمال‌آباد ضمن تبریک دهه کرامت و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، با اشاره به شبیخون فرهنگی در جامعه اظهار کرد: واژه شبیخون همواره زمانی استفاده می‌شود که مردم شب‌هنگام در آرامش و امنیت در حال خواب و استراحت هستند که به تعبیر مقام معظم رهبری، امروز در جامعه ما در عین امنیت و آسایش، شبیخون فرهنگی توسط دشمنان در حال اجرا است.

وی با اشاره به ابعاد جنگ نرم عنوان کرد: دشمن از طریق راه‌های مختلفی همچون سیاسی، اقتصادی و اعتقادی با ملت ایران به جنگ برخاسته است.

فرمانده سپاه شهرستان البرز در خصوص جنگ اقتصادی تصریح کرد: در حال حاضر تحریم‌های اقتصادی مانند سی و چند سال گذشته در حال اعمال شدن است که ملت غیور ایران همچون دوران دفاع مقدس، با وجود فشارها و تهدیدها و کمبود امکانات مقابل آن خواهند ایستاد.

بهرامی با اشاره به دوران دفاع مقدس اظهار کرد: با وجود تبلیغات فراوان رسانه‌ای دشمن علیه ایران و همچنین تهدیدها، تحریم‌های اقتصادی و تجهیزاتی در زمان جنگ، رزمندگان دفاع مقدس توانستند در 8 سال پایمردی و شجاعت به پیروزی برسند.

وی ادامه داد: شهدای دوران دفاع مقدس جان خود را که بزرگ‌ترین هدیه الهی است، نثار سرافرازی نظام اسلامی ایران کردند و امروز نیز مردم شهیدپرور ایران اسلامی مقابل فشارها و تحریم‌ها مقاومت و ایستادگی خواهند کرد.

فرمانده سپاه شهرستان البرز ابراز کرد: پایمردی و ایثارگری رزمندگان دفاع مقدس مقابل دشمنان موجب عزت و افتخار امروز نظام جمهوری اسلامی ایران و ملت شده که امنیت جامعه یکی از آثار آن است.

بهرامی در خصوص دشمنی استکبار با دین اسلام تصریح کرد: دشمنان امروز ما مخالف دین اسلام هستند و مستکبرانی که کشتار مسلمانان را سال‌هاست در سراسر دنیا پیش گرفته‌اند از این دست هستند.

وی تنها راه مقابله با دشمن را بصیرت و بینش کافی دانست و ابراز کرد: در راستای ایستادگی مقابل دشمنان باید بصیرت و بینش کافی داشت که از ایمان و پیروی از رهبری ناشی می‌شود.

ایمان و پیروی از ولایت عامل پیروزی و موفقیت است.

فرمانده سپاه شهرستان البرز با اشاره به عوامل پیروزی حزب‌الله در جنگ 33 روزه اظهار کرد: ایمان و پیروی رزمندگان اسلام و بصیرت آنان در جنگ علیه رژیم صهیونیستی موجب پیروزی حزب‌الله در جنگ 33 روزه شد.

بهرامی ولایت فقیه را استمرار حرکت انبیا معرفی و تصریح کرد: ولی فقیه در راستای انبیا و ائمه معصوم (ع) حرکت می‌کند و پیروی از ولی فقیه پیروی از ائمه و انبیا است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با تبعیت از مقام معظم رهبری می‌توان با تحریم‌های موجود در جامعه مقابله کرد و با عزت و سربلندی از مشکلات عبور کرد.

در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید