X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۱

ه مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد:  همایش بزرگ رزمندگان شهرستان البرز

به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد:

همایش بزرگ رزمندگان شهرستان البرز

خبرگزاری فارس: همایش بزرگ رزمندگان شهرستان البرز با حضور فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج)، با حضور 1200 نفر از رزمندگان این شهرستان و مردم ولایتمدار البرز در شهر الوند برگزار شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، به مناسبت هفته دفاع مقدس همایش بزرگ رزمندگان این شهرستان با حضور سردار آبنوش فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین در شهر الوند برگزار شد.

این همایش با حضور فرمانده نیروی انتظامی شهرستان البرز و دیگر مسئولان شهرستان و با حضور 1200 نفر از رزمندگان شهرستان البرز در مسجد رسول اکرم(ص) شهر الوند برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان البرز در ابتدای این همایش ضمن خیرمقدم به فرماندهان و مسئولان شهرستان و استان اظهار کرد:‌ رزمندگان 8 سال جنگ تحمیلی با دفاع جانانه از میهن و نظام اسلامی خویش عزت و سرافرازی ملت و کشور اسلامی ایران را فراهم آوردند.

داوود بهرامی تبعیت از ولایت فقیه و وحدت و انسجام را لازمه مقابله با دشمن دانست و ادامه داد: ‌ایمان، بصیرت و پایمردی‌های رزمندگان اجازه تصرف حتی یک وجب از خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران را به دشمنان نداد.

وی با تاکید بر حفظ دستاورد مهم دفاع مقدس که اتحاد و انسجام ملت است، یادآور شد: اتحاد و پشتیبانی آحاد ملت از جبهه‌های جنگ موجب افزایش توان مقابله با دشمن شد که در نهایت پیروزی رزمندگان اسلام را در این نبرد نابرابر هشت ساله رقم زد.

بهرامی تصریح کرد: دفاع مقدس گنجینه‌ای تمام ناشدنی است که باید برای حفظ و اشاعه این ارزش‌ها تلاش کرده و آن را برای نسل نوجوان و جوان تبیین کرد.

فرمانده سپاه شهرستان البرز تاکید کرد: امید است با عنایت الهی و تکیه بر رهنمودهای مقام معظم رهبری از دوران جنگ نرم نیز مانند جنگ سخت سرافراز و سربلند گذر کنیم.

برچسب ها:همایش بزرگ رزمندگان شهرستان البرز، هفته دفاع مقدس، داود بهرامی، سرهنگ داود بهرامی، فرمانده سپاه شهرستان البرز، شهرستان البرز، شهر الوند،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید