X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۱

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس خواستار شد:

حمایت بانک‌ها از صنعت/ کاهش تعرفه گمرکی صادرات و افزایش تعرفه گمرکی واردات

خبرگزاری فارس: نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس از بانک‌ها و سرمایه‌داران خواست تا صاحبان صنایع را حمایت مالی کنند و دولت نیز با کاهش تعرفه گمرکی صادرات و افزایش تعرفه گمرکی واردات در این راستا گام بردارد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز استان قزوین، داود محمدی در جشن خودکفایی ملی کنتورهای برق در این شهرستان، ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیران و مسئولان کشوری و استان و تبریک میلاد فرخنده امام رضا (ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: تولید، عامل پیروزی در برابر مشکلات اقتصادی کشور و یکی از راه‌های اساسی در رفع معضلات بیکاری است.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شعار راهبردی سال که توسط مقام معظم رهبری ترسیم شده، عنوان کرد: عبور از تحریم‌ها و مشکلات موجود در جامعه با تکیه بر تولید داخل و حمایت تولیدکنندگان داخل میسر است.

محمدی با اشاره به سرمایه‌های عظیم صنعتی شهرستان البرز و استان قزوین و هدف‌مندی یارانه‌ها اذعان کرد: باید بانک‌ها با سرمایه‌گذاری در شرکت‌ها و کارخانجات، صاحبان صنایع را حمایت و همراهی کنند تا مشکلات آن‌ها که ناشی از مشکلات اقتصادی می‌شود، برطرف شود.

وی با اشاره به خودکفایی ملی در تولید کنتورهای هوشمند برق تأکید کرد: برای تقدیر از مدیران و مسئولان شرکت کنتورسازی ایران باید نه با زبان و گفتار، بلکه با حمایت‌های مالی و همکاری‌های اداری و سازمانی به استمرار پیشرفت آن‌ها کمک کرد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید تعرفه‌های گمرکی صادرات را کاهش و تعرفه‌های گمرکی واردات را افزایش داد تا تولیدکنندگان با این کمک‌ها بتوانند علاوه بر افزایش تولیدات خود، کیفیت کالاها را نیز افزایش دهند.

محمدی در خاتمه خاطر نشان کرد: امید است با همکاری و هم‌دلی تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران در پیشرفت صنعت کشور موفق‌تر ظاهر شویم.

برچسب ها:نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس، داود محمدی نماینده مجلس، خودکفایی ملی در تولید کنتورهای هوشمند برق، شهر صنعتی البرز استان قزوین، شهرستان البرز استان قزوین،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید