X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۱

مشاور عالی وزیر نیرو:

نرخ رشد تولید برق از نرخ رشد جمعیت کشور بیشتر است.

خبرگزاری فارس: مشاور عالی وزیر نیرو در جشن خودکفایی ملی تولید کنتورهای برق گفت: نرخ رشد تولید برق از نرخ رشد جمعیت کشور بیشتر است.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز استان قزوین، عباس علی‌آبادی در جشن خودکفایی ملی کنتورهای برق‌ اظهار کرد: در راستای ارتقای کیفیت کالاها و انرژی‌های پاک، اقدامات برجسته‌ای در کشور انجام شده که باید اطلاع‌رسانی لازم در این خصوص انجام شود.

وی بهینه‌سازی مصرف را یکی از اهداف ضروری معرفی و عنوان کرد: در زمینه تولید انرژی برق، عملکرد بسیار خوبی داشته‌ایم، به‌ گونه‌ای که نرخ رشد تولید برق کشور از نرخ رشد جمعیت کشور بیشتر است.

مشاور عالی وزیر نیرو در خصوص تولید انرژی برق در کشور اذعان کرد: ایران در این خصوص رتبه نخست در منطقه را دارد و علاوه بر آمار کمی در عملکرد در زمینه‌های راندمان، بهینه‌سازی مصرف، توسعه و ساخت نیز رشد داشته‌ایم.

علی‌آبادی در خاتمه ابراز کرد: باید با تلاش بیشتر موفق به کسب رتبه‌های برتر در جهان شویم و در مصرف برق بهینه‌سازی‌های فراوانی انجام دهیم.

برچسب ها:عباس علی آبادی مشاور عالی وزیر نیرو، عباس علی آبادی، خودکفایی ملی کنتورهای برق‌، شهر صنعتی البرز استان قزوین، شهرستان البرز قزوین،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید