X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۱

فرمانده سپاه شهرستان البرز:

مسئولان خادم خانواده‌های شهدا و جانبازان هستند.

خبرگزاری فارس: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان البرز در دیدار با خانواده‌های شهدا گفت: مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی خادم خانواده‌های شهدا و جانبازان هستند، زیرا هرچه داریم از خون شهداست.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز استان قزوین، مسئولان شهرستان البرز عصر امروز با حضور در منزل خانواده‌های شهدا، یاد و خاطره شهدا و رزمندگان 8 سال جنگ تحمیلی را گرامی داشتند.

در این دیدارها، داود بهرامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان البرز، حجت‌الاسلام علی مصائبی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان، مهدی سلطان‌شاهی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان و جمعی از فرماندهان حوزه‌های مقاومت بسیج شهرستان البرز حضور داشتند.

داود بهرامی در این دیدارها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جانبازان 8 سال دفاع مقدس اظهار کرد: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و ارزش‌های دفاع مقدس از وظایف مسئولان کشور است و باید تلاش فراوانی در راستای حفظ میراث گران‌بهای شهدا انجام داد.

وی خود و مسئولان را خادمان خانواده‌های شهدا معرفی و عنوان کرد: ما همواره حامی خانواده‌های گرانقدر شهدا و جانبازان بوده، هستیم و خواهیم بود زیرا امروز هرچه داریم از شهدا و خون این عزیزان داریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان البرز تأکید کرد: تا زمانی که خون در رگ‌هایمان می‌جوشد، در خدمت انقلاب و خانواده‌های شهدا خواهیم بود و به رهبر خویش لبیک می‌گوییم.

بهرامی اذعان کرد: رزمندگان جنگ تحمیلی در این 8 سال جنگ نابرابر که به ما تحمیل شد، با جان‌فشانی و پایمردی مقابل دشمنان اسلام ایستادند و جان خود را که بالاترین نعمت الهی محسوب می‌شود، در راستای اعتلای پرچم اسلام هدیه کردند که این مهم، وظیفه نسل امروز را سنگین‌تر می‌کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امید است بتوانیم در اشاعه فرهنگ مقدس شهادت و دفاع مؤثر واقع شویم و نسل‌های جدید را با ارزش‌ها و معنویات آن دوران آشنا کنیم.

برچسب ها:فرمانده سپاه شهرستان البرز، داود بهرامی، خانواده های شهدای شهرستان البرز استان قزوین، شهرستان البرز، داود بهرامی فرمانده سپاه شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید