X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۱

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان البرز:

ولایت‌پذیری عامل پیروزی رزمندگان دفاع مقدس بود.

خبرگزاری فارس: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان البرز در دیدار با خانواده‌های شهدا اظهار کرد: ولایت‌پذیری عامل پیروزی رزمندگان دفاع مقدس است.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، مسئولان شهرستان البرز با حضور در منزل خانواده‌های شهدا، یاد و خاطره شهدا و رزمندگان 8 سال جنگ تحمیلی را گرامی داشتند.

حجت‌الاسلام علی مصائبی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان البرز در این دیدارها ضمن تبریک ایام ولادت امام رضا (ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: امروز با حضور در جمع خانواده‌های شهدا و جانبازان یاد شهدای دوران جنگ تحمیلی را گرامی داشته و احترام خویش را نسبت به جانبازان و ایثارگران اعلام می‌کنیم.

وی رمز پیروزی شهدا، جانبازان و ایثارگران را تبعیت از ولایت عنوان و تصریح کرد: پیروی رزمندگان از اهل بیت (ع) و ولایت فقیه و دنبال کردن ارزش‌ها و معنویات موجب شد تا آنان با جان‌نثاری و مردانگی مقابل دشمن بایستند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان البرز با اشاره به ضرورت حفظ ارزش‌های دفاع مقدس ادامه داد: باید با تلاش و تبلیغات به نسل‌های جوان یادآوری کنیم که عامل اصلی پیروزی رزمندگان در 8 سال جنگ تحمیلی نابرابر، ولایت‌پذیری آنان بوده است.

وی عنوان کرد: شهدا میراث گرانبهای جمهوری اسلامی هستند که باید با تداوم و استمرار برنامه‌های گرامیداشت دفاع مقدس در طول سال نیز مورد تکریم قرار گرفته و از اندیشه‌های نابشان بهره ببریم.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان البرز تصریح کرد: رمز ماندگاری جمهوری اسلامی و پیروزی در جنگ تحمیلی ولایت‌پذیری رزمندگان اسلام است که باید مورد توجه قرار گیرد.

مصائبی در پایان خاطر نشان کرد: باید کوشش کرد تا با گسترش ارزش‌های معنوی در سطح جامعه و شهرستان، در راستای پیشبرد منویات مقام معظم رهبری گام برداریم.

برچسب ها:ولایت‌پذیری رزمندگان دفاع مقدس، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان البرز، حجت الاسلام علی مصائبی، شهرستان البرز استان قزوین، شهر الوند، شهر محمدیه استان قزوین،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید