X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۱

مشاور وزیر نیرو:

وزارت نیرو ‌120 واحد زیرمجموعه خود را ‌به بخش خصوصی واگذار کرد‌.

خبرگزاری فارس: مشاور وزیر نیرو در جشن خودکفایی ملی تولید کنتورهای برق گفت:وزارت نیرو در راستای اصل 44، تاکنون ‌120 واحد زیرمجموعه خود را ‌به بخش خصوصی واگذار کرد‌ه است.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، مسعود گشته در جشن خودکفایی ملی کنتورهای برق، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد 12 شهید شرکت کنتورسازی ایران، اظهار کرد: واگذاری کنتورسازی ایران به بخش خصوصی و استفاده از کارکنان متخصص منجر به افزایش و توسعه عملکرد این شرکت شده که می‌تواند در دنیا شناخته شود و این شیوه باید الگویی برای دیگر مراکز صنعتی باشد.

وی دولتی بودن برخی شرکت‌ها را همراه با مشکلاتی عنوان و تصریح کرد: شرکت کنتورسازی ایران با اعتماد در امر خصوصی‌سازی با واگذاری به بخش خصوصی و جذب حمایت از سوی مسئولان موفق شد در عرصه تولید کنتور موفق شود و امروز نیز اقدام این کشور در راستای خودکفایی تولید کنتور قابل تقدیر است.

مشاور وزیر نیرو ادامه داد: با توجه به ظرفیت‌های ایجاد شده، واگذاری شرکت‌ها به بخش خصوصی امری ضروری است که باید به سرعت انجام شود.

وی تصریح کرد: بسترسازی، اعتماد و حمایت‌ها و مساعدت‌های مالی از بخش خصوصی شرط موفقیت و پیشرفت در واگذاری‌های شرکت‌های دولتی به بخش خصوصی است.

گشته از واگذاری واحدهای صنعتی شرکت توزیع نیروی برق به بخش خصوصی در آینده خبر داد و عنوان کرد: در راستای اجرای سیاست‌های اصل 44 قانون اساسی، شرکت توزیع نیروی برق تاکنون 120 واحد صنعتی را به بخش خصوصی واگذار کرده که بیشتر آنان موفق بوده‌اند و در آینده نیز روند واگذاری‌ها ادامه خواهد داشت.

وی در خاتمه عنوان کرد: خودکفایی تولید کنتور در کشور و دیگر دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران با توجه به اعمال تحریم‌ها از سوی دشمنان، امری ساده و راحت‌ نبوده و ارزشمند و شایسته تقدیر است.

برچسب ها:شهرستان البرز استان قزوین، مسعود گشته مشاور وزیر نیرو، خودکفایی ملی تولید کنتورهای برق، شهر صنعتی البرز استان قزوین،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید