X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۱

به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت:

غبارروبی گلزار شهدای شهر الوند

خبرگزاری فارس: به مناسبت هفته دفاع مقدس، گلزار شهدای شهر الوند با حضور مردم و مسئولان غبارروبی شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز استان قزوین، در آخرین روز هفته دفاع مقدس، گلزار شهدای شهر الوند با حضور مسئولان شهرستان البرز و خانواده‌های معظم شهدای الوند غبارروبی و عطرافشانی شد.

در این آیین معنوی که با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا، جمعی از دانش‌آموزان بسیجی، مسئولان و فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی شهرستان البرز در گلزار شهدای شهر الوند برگزار شد، یاد و خاطره شهیدان 8 سال دفاع مقدس و دیگر شهیدان انقلاب اسلامی گرامی داشته شد.

داود بهرامی، فرمانده سپاه شهرستان البرز در این مراسم، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: استقلال و آزادی میهن اسلامی مرهون جان‌فشانی‌ها و رشادت‌های شهیدان 8 سال دفاع مقدس است.

وی شهدا را گران‌بهاترین انسان‌های جامعه معرفی و تصریح کرد: آنان که جان خویش را در راه اسلام و اعتلای آرمان‌های انقلاب اهدا کردند تا میهن اسلامی را از دست دشمنان اسلام دور کنند، گران‌قدرترین انسان‌های جامعه امروز هستند.

فرمانده سپاه شهرستان البرز ادامه داد: شهیدان با نثار خون خود در راه اسلام، وظیفه سنگینی بر دوش ما قرار داده‌اند.

بهرامی تأکید کرد: تا زمانی که زنده‌ایم، پاسدار خون شهدا خواهیم بود و با پیروی و تبعیت از ولایت، راه شهیدان را ادامه خواهیم داد و عزت و سربلندی ملت ایران اسلامی را ارتقا می‌دهیم.

حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در این مراسم معنوی از حاشیه‌های زیبای این مراسم بود. گفتنی است هم‌زمان با مدح جایگاه شامخ شهیدان توسط یکی از مداحان اهل بیت، گلباران و عطرافشانی مزار شهدا صورت گرفت.

برچسب ها:غبارروبی گلزار شهدای شهر الوند استان قزوین، داود بهرامی فرمانده سپاه شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید