X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

حجت الاسلام علی قابل:
همچنان که امام و شهدا را یاری کردید، در انتخابات ریاست جمهوری، مسائل را با بصیرت دنبال کنید.

خبرگزاری فارس: رئیس دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات شورای نگهبان قزوین در نماز جمعه شهر الوند گفت: همچنان که امام و شهدا را یاری کردید، در انتخابات ریاست جمهوری، مسائل را با بصیرت دنبال کنید تا مشتی محکم بر دهان دشمن زده و نیز فرد دارای صلاحیت انتخاب شود.


حجت‌الاسلام علی قابل در جمع نمازگزاران مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر الوند، پیش از خطبه های عبادی و سیاسی نمازجمعه، از تلاش های دشمن در انتخابات مجلس سخن گفت و تصریح کرد: توطئه های دشمن توسط شورای نگهبان خنثی شد. حال که به دوره ی یازدهم ریاست جمهوری نزدیک می شویم، دشمن عناصر نفوذی خود را وادار می کند تا مهره ای همچون بنی صدر را در صف ریاست جمهوری وارد کند. از طرفی نیز تلاش می کند تا بوسیله ی تحریم ها، القائات ماهواره ای مردم را از حضور در پای صندوق های رای دلسرد کند.

وی در ادامه اظهار کرد: شورای نگهبان برای اعمال درست قانون است. بررسی صلاحیت نامزدهای انتخاباتی اعم از ریاست جمهوری و نمایندگی مجلس بر عهده شورای نگهبان است.

حجت الاسلام قابل از تلاش ها و دسیسه های دشمنان نظام اسلامی سخن گفت و تصریح کرد: در حالی که دشمن تلاش می کند میان مردم و معنویات فاصله اندازد، بیش از سه میلیون از مردم در نیمه شعبان به جمکران می آیند. همه ی اینها به برکت وجود رهبری بدست آمده است.

وی در خصوص توطئه ها و تحریم های دشمنان اظهار کرد: دشمن علیه باورهای ما توطئه می کند، قرآن سوزی راه می اندازد، به پیامبران و امامان توهین می کند، تحریم اقتصادی به راه می اندازد. غافل از اینکه به لطف خدا، صبوری مردم، دلسوزی مسئولین و آگاهی رهبر عزیز هنوز ایستاده ایم.

حجت الاسلام قابل با توضیح اینکه 33 سال است که در تحریم دشمنان قرار داریم، تصریح کرد: روزگاری همه چیز از کشورهای خارج وارد می شد، اما امروز اکثر نیازهای کشور در داخل ساخته می شوند.

وی در پایان، با توجه به پیش رو بودن ماه مبارک رمضان، بهره گیری از بیانات حضرت علی (ع) را توشه ای پربرکت برای رفتن به ماه مهمانی خدا دانست.برچسب ها:نماز جمعه، شهر الوند، شورای نگهبان، شهرستان البرز، قزوین، علی قابل،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید