X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد جمعه ۷ مهر ۱۳۹۱

امام جمعه الوند:

حفظ حجاب و ولایت فقیه دو خواسته مهم شهداست.

خبرگزاری فارس: امام جمعه شهر الوند در آیین غبارروبی گلزار شهدا گفت: دوری از غرور و یاد خدا، حفظ حجاب و ولایت فقیه توصیه بیشتر شهیدان به مردم بوده است.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز استان قزوین، حجت‌الاسلام علی عادل‌پور در آیین غبارروبی گلزار شهدای شهر الوند در جمع مسئولان شهرستان البرز و خانواده‌های معظم شهدای الوند ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: با حضور در جوار و محضر شهدا، با آنان بیعت می‌کنیم و قصد داریم با استفاده از سجایای اخلاقی آنان، راهشان را ادامه دهیم که سیره و روش زندگی شهدا بهترین الگو برای نسل امروز است.

وی با اشاره به آیاتی از سوره روم قرآن کریم عنوان کرد: شهدای 8 سال دفاع مقدس از ظواهر دنیایی گذشتند و با دید عمیق و بصیرت خویش باطن دنیا را شناختند و همین مهم نیز سبب شد تا به درجه والا برسند.

امام جمعه شهر الوند ادامه داد: شهدا برای رسیدن به آخرت از یکدیگر سبقت گرفتند، در حالی که اهل دنیا با غفلت از آخرت، برای رسیدن به مقام‌های دنیوی خویش، حتی عزیزان خود را قربانی کردند.

عادل‌پور تأکید کرد: در محضر خداوند و شهدا بایستی با اخلاص پاک، عمل نیک انجام داد تا بتوان پاسخ خون پاک شهدا و از خودگذشتگی و ایثارگری آنان را داد.

وی ابراز کرد: شهدا همواره یاد خدا بودند و اکثر آنان در وصیت‌نامه‌های خویش مردم را به دوری از غرور و یاد خدا توصیه کرده‌اند.

عادل‌پور تأکید کرد: شهدا بر دو مسئله حفظ حجاب و ولایت فقیه تأکید داشتند که اگر بخواهیم راه شهدا را ادامه دهیم باید در این مسیر گام برداریم.

امام جمعه شهر الوند در پایان ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ولادت امام رضا (ع)، خاطرنشان کرد: امید است با عنایات الهی و توجه شهیدان بتوانیم در استمرار ارزش‌های معنوی دفاع مقدس و شهیدان کوشا باشیم.

برچسب ها:حجت‌الاسلام علی عادل‌پور، غبارروبی گلزار شهدای شهر الوند استان قزوین، شهر الوند، شهرستان البرز استان قزوین،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید