X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد يکشنبه ۹ مهر ۱۳۹۱

فرمانده انتظامی شهرستان البرز خبر داد:

افتتاح اداره راهنمایی و رانندگی شهر محمدیه

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی شهرستان البرز از افتتاح اداره راهنمایی و رانندگی شهر محمدیه در هفته ناجا خبر داد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز استان قزوین، عباس رحمانی در نشست با معتمدین محلات و شوراهای اسلامی شهرستان البرز که در تالار شهر الوند برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تقدیر و تشکر از حضور مسئولان و شوراهای محلات، اظهار کرد: نیروهای انتظامی در جامعه امروز ما ادامه دهنده راه شهدا هستند و در راه حفظ نظام اسلامی جانفشانی می‌کنند.

وی سرمایه اجتماعی را اساس اقتدار نیروی انتظامی معرفی و عنوان کرد: شهرستان البرز در یک سال گذشته عملکرد خوبی داشته و جرائم تا حدود 10 درصد کاهش یافته و از طرفی کشف مجرمان و جرائم نیز افزایش 15 درصدی داشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان البرز مواد مخدر را شبیخون خانمان‌سوز جامعه دانست و اذعان کرد: در حوزه مواد مخدر، حدود 250 کیلوگرم کشف داشته‌ایم که البته هرچه این مقدار کم‌تر باشد، به همان نسبت استفاده، خرید و فروش مواد مخدر در منطقه کم‌تر خواهد بود.

رحمانی ابراز کرد: پلیس آگاهی در کشف جرایم به خوبی عمل کرده و موفق شده در یک سال گذشته، 4 قتل در شهرستان را در کم‌تر از 36 ساعت بررسی و قاتلان را شناسایی کند.

وی در خصوص ترافیک و تردد خودروها در شهرستان البرز اظهار کرد: در حوزه ترافیک شهری امور بسیار خوبی صورت گرفته که البته ترافیک البرز به نسبت شهرستان‌های دیگر همچون تاکستان کمتر است.

فرمانده انتظامی شهرستان البرز کلانتری‌ها را محور نیروی انتظامی معرفی و تصریح کرد: به‌ واسطه فراوانی امور و رخ دادن جرایم گوناگون مرتبط با کلانتری‌ها، مسئولیت در کلانتری‌ها بسیار دشوار است.

رحمانی امنیت شهرستان البرز را بسیار مناسب دانست و ابراز کرد: شهرستان البرز از نظر امنیت در استان رتبه نخست را دارد و از 100 امتیاز، 96 امتیاز در بحث امنیت کسب کرده است.

وی از افتتاح اداره راهنمایی و رانندگی شهر محمدیه خبر داد و خاطر نشان کرد: روز چهارشنبه این ساختمان به بهره‌برداری خواهد رسید تا دیگر ساکنان محمدیه مجبور نباشند برای انجام امور اداری خود به شهر الوند بیایند.

فرمانده انتظامی شهرستان البرز از احداث ساختمان اداری نیروی انتظامی در بیدستان خبر داد و عنوان کرد: برای بهبود عملکرد و رضایت نیروهای انتظامی بیدستان، این ساختمان احداث خواهد شد.

رحمانی در پایان خاطر نشان کرد: امید است با وحدت نظامی و تلاش در عرصه انتظامی بتوانیم در پیشگیری از جرایم موفق‌تر عمل کنیم تا امنیت و آسایش در جامعه به‌ راحتی فراهم شود.

برچسب ها:عباس رحمانی فرمانده انتظامی شهرستان البرز استان قزوین، افتتاح اداره راهنمایی و رانندگی شهر محمدیه استان قزوین، تالار شهر الوند، شهرستان البرز استان قزوین،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید