X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد يکشنبه ۹ مهر ۱۳۹۱

فرماندار شهرستان البرز:

بصیرت عامل پیروزی نیروی انتظامی است.

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان البرز گفت: بصیرت و اجتهاد عملیاتی با سرعت عمل بالا، عامل موفقیت نیروی انتظامی است.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز استان قزوین، غلام‌رضا حسن‌پور در نشست با معتمدین محلات و شوراهای اسلامی شهرستان البرز که به مناسبت هفته ناجا برگزار شد، ضمن تبریک به مناست فرارسیدن هفته ناجا و گرامیداشت یاد شهدای انقلاب، به‌ ویژه شهدای نیروی انتظامی، اظهار کرد: از خداوند سپاس‌گزاریم نعمت امنیت را در کشور ما قرار داده است.

وی امنیت را برای هر جامعه‌ای ضروری دانست و عنوان کرد: ایجاد امنیت موجب آرامش مردم و در نتیجه تمرکز آنان در توسعه علم و پیشرفت کشور خواهد شد.

فرماندار شهرستان البرز ابراز کرد: امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران و با توجه به تلاش نیروی انتظامی در پیشگیری از جرایم و مقابله با جرم، در میان مردم احساس امنیت وجود دارد.

حسن‌پور حضرت علی (ع) را بهترین الگوی امنیت فردی و معنوی معرفی و تأکید کرد: باید در ابتدا امنیت فردی خویش در جامعه را فراهم کنیم و سپس امنیت اجتماعی و مراتب بالاتر از آن را با الگو گرفتن از امام علی (ع) فراهم کنیم.

وی بصیرت در نیروی انتظامی را عامل موفقیت در امور دانست و تصریح کرد: داشتن بصیرت و اجتهاد عملیاتی با سرعت عمل بالا می‌تواند موفقیت نیروی انتظامی را فراهم آورد.

فرماندار شهرستان البرز ادامه داد: باید میان مسئولان شهرستان و نیروی انتظامی تعامل و همکاری وجود داشته باشد و با فرهنگ‌سازی در بحث نظم جامعه از سوی مسئولان، هزینه‌های نیروی انتظامی را کاهش داد.

حسن‌پور سرعت پیچیدگی تخلفات را روزافزون دانست و ابراز کرد: با توجه به پیچیده شدن روزافزون جرایم، باید نیروی انتظامی بتواند امکانات و تجهیزات لازم را در اختیار بگیرد تا بتواند با تخلفات مقابله و برخورد نماید.

وی افزود: نیروی انتظامی کارهای ارزنده‌ای در تمام زمینه‌های جنگ نرم همچون ماهواره‌ها و مواد مخدر انجام داده است که باید با توانایی روزافزون به مقابله با جنگ نرم بایستد.

فرماندار شهرستان البرز در پایان با اشاره به دو انتخابات مهم در کشور خاطر نشان کرد: در این برهه زمانی باید با دوری از مسائل حاشیه‌ای و پرداختن به مسائل مهم‌تر، دشمنان را از فعالیت‌های خود ناامید و مأیوس گردانیم.

برچسب ها:غلام‌رضا حسن‌پور، فرماندار شهرستان البرز، غلام‌رضا حسن‌پور فرماندار شهرستان البرز استان قزوین، نیروی انتظامی شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید