X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۱

فرمانده انتظامی شهرستان البرز:

دانشجویان نقش مؤثری در برقراری امنیت دارند.

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی شهرستان البرز گفت: امنیت با مشارکت تمام مردم شکل می‌گیرد و دانشجویان و اساتید در توسعه آن نقش مؤثری دارند.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز استان قزوین، عباس رحمانی شامگاه چهارشنبه در نشست تخصصی اساتید و دانشجویان با پرسنل نیروی انتظامی شهرستان البرز ضمن تقدیر از حضور اساتید و دانشجویان و تبریک هفته ناجا اظهار کرد: امنیت موجب برقراری آرامش، آسایش، رشد، پویایی و خودکفایی در جامعه می‌شود.

وی ادامه داد: امنیت امروز جامعه، را مرهون خون شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای انقلاب و شهدای نیروی انتظامی هستیم که با فداکاری و جانفشانی خویش موجب آسایش و برقراری نظم در جامعه شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان البرز با بیان اینکه امنیت با مشارکت تمام سازمان‌ها و مردم شکل می‌گیرد، عنوان کرد: نیروی انتظامی، سپاه، روحانیون، اساتید و دانشجویان در گسترش امنیت جامعه نقش مهمی دارند.

رحمانی، والدین را نخستین رکن و سنگر امنیت معرفی کرد و افزود: آموزش‌های تربیتی و فرهنگی در جامعه سبب کاهش آسیب‌ها می‌شود.

وی بیان کرد: به دلیل همکاری مسئولان شهرستان البرز با نیروی انتظامی، جرایم خشن در این شهرستان وجود ندارد که بخشی از این موفقیت ناشی از فرهنگ‌سازی و آموزش در میان تمام قشرهای شهرستان البرز است.

فرمانده انتظامی شهرستان البرز با اشاره به رانندگی نامناسب برخی رانندگان در جاده‌ها اذعان کرد: مأموران انتظامی باید در جاده‌ها حضور داشته باشند تا با جلوگیری از رانندگی پرخطر این افراد، جان دیگر مردم و مسافران را حفظ کنند.

رحمانی اظهار کرد: ایران در عرصه‌های علمی و تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده که بخش قابل توجه آن مرهون وجود امنیت و نظم در جامعه است که سبب شده تا بدون دغدغه امنیت و آسایش، نخبگان و دانشمندان جامعه به مسایل علمی و اختراعات خود بپردازند.

وی تأکید کرد: باید قدر نعمت امنیت را دانست و برای حفظ و افزایش آن تلاش کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان البرز خاطرنشان کرد: با وجود جمعیت زیاد و مهاجرپذیر بودن شهرستان البرز، آمار جرم بسیار پایین است و امید می‌رود این مقدار نیز کاهش یابد.

برچسب ها:عباس رحمانی، عباس رحمانی فرمانده انتظامی شهرستان البرز، شهرستان البرز استان قزوین، نشست تخصصی اساتید و دانشجویان با پرسنل نیروی انتظامی شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید