X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۱

فرمانده انتظامی شهرستان البرز:

بیداری خانواده‌ها دشمن را در جنگ نرم ناکام می‌گذارد.

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی شهرستان البرز گفت: بیداری خانواده‌ها دشمن را در جنگ نرم ناکام می‌گذارد و دشمن در این عرصه نیز شکست خواهد خورد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، عباس رحمانی فرمانده انتظامی شهرستان البرز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته، در جمع نمازگزاران شهر الوند ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: امنیت و آرامش در جامعه موجب پیشرفت همه‌جانبه کشور می‌شود.

وی ادامه داد: امنیت یک زیرساخت بشری است که سبب می‌شود انسان با تکیه بر آن رشد و تعالی یابد و بدون آن توسعه اقتصادی، اجتماعی و پیشرفت‌های علمی و صنعتی در جامعه رخ نمی‌دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان البرز افزود: امنیت محصولی است که مردم و مسئولان کشور در تولید آن نقش دارند و اشاعه آن در گرو تلاش تمام دستگاه‌های کشوری است.

وی امنیت امروز کشور را مرهون خون پاک شهدا دانست و اذعان کرد: در هشت سال دفاع مقدس با تمام قدرت و قوای نظامی مقابل کشورهای بیگانه ایستادیم.

فرمانده انتظامی شهرستان البرز عنوان کرد: امروز دشمن روش جنگ خود را تغییر داده و از طریق فحشا و گسترش تهاجمات فرهنگی میان جوانان و مردم ایران، قصد دارد روحیه، ایمان و اعتقاد ملت ایران را نسبت به دین خویش ضعیف کند.

رحمانی نقش خانواده‌ها را در تقویت ایمان فرزندان مهم دانست و تصریح کرد: خانواده نقش مهمی در تقویت ایمان فرزندان خود دارند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی با تمام تلاش خود توانسته است نقاط مختلف شهرستان البرز را زیر کنترل و نظارت خویش قرار دهد، عنوان کرد: در البرز در مقایسه با سایر نقاط ایران جرایم کمتری رخ می‌دهد و جرایم خشن در آن وجود ندارد.

فرمانده انتظامی شهرستان البرز ضمن تأکید بر مشارکت و تحکیم وحدت مسئولان و ملت خاطرنشان کرد: از مسئولان شهرستان البرز می‌خواهیم سطح تعامل و مشارکت‌های خویش را با دستگاه‌های انتظامی افزایش دهند و در مقابله با جنگ نرم که امروز دشمن در این عرصه فعالیت می‌کند، نیروی انتظامی را همراهی کنند.

برچسب ها:عباس رحمانی، فرمانده انتظامی شهرستان البرز، عباس رحمانی فرمانده انتظامی شهرستان البرز، جرائم شهرستان البرز استان قزوین، پلیس شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید