X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۱

با حضور سردار علی فضلی:

رزمایش بزرگ 10 هزار نفری محمد رسول‌الله (ص) آغاز شد.

خبرگزاری فارس: با فرمان فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین و با رمز «یا محمد رسول‌الله، یا محمد رسول‌الله، یا محمد رسول‌الله» رزمایش بزرگ 10 هزار نفری بسیج و سپاه در منطقه پادگان تیپ 82 صاحب‌الامر (عج) آغاز شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین دقایقی قبل رزمایش بزرگ رزمی و فرهنگی 10 هزار نفری محمد رسول‌الله (ص) با حضور بسیجیان و پاسداران استان قزوین، سردار علی فضلی و مسئولان کشوری و لشگری در محل پادگان تیپ 82 صاحب‌الامر (عج) این استان آغاز شد.

این رزمایش عظیم با رمز «یا محمد رسول‌الله، یا محمد رسول‌الله، یا محمد رسول‌الله» با حضور سردار علی فضلی آغاز و به مدت 2 روز ادامه خواهد داشت.

همچنین آیت‌الله هادی باریک بین نیز در مراسم آغاز این رزمایش حضور داشت.

سردار سالار آبنوش با محکوم کردن اهانت غربی‌ها به حضرت رسول اکرم (ص) عنوان کرد: آمادگی دفاعی و نظامی از لازمه‌های هر کشوری است.

سالار آبنوش در این مراسم، ضمن تقدیر و تشکر و خیر مقدم به خواهران و برادران بسیجی، مسئولان و روحانیون حاضر اظهار کرد: این همایش با حضور رزمندگان و بسیجیان استان قزوین در قالب رزمایش بزرگ محمد رسول الله آغاز خواهد شد.

وی در خصوص اهداف این رزمایش عنوان کرد: اجرای این رزمایش که هرساله صورت می‌گیرد، با هدف تمرین و بازخوانی تمرینات تاکتیکی و تکنیکی بسیجیان طی دو روز در حضور تمام مسئولان انجام خواهد شد.

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الامر (عج) رزمندگان و بسیجیان حاضر در رزمایش را یاران وفادار شهدا معرفی کرد و افزود: دشمنان از آغاز انقلاب با توطئه‌ها، کودتاها، جنگ تحمیلی و امروز با وارد آوردن فشارها و تهدیدها علیه دولت و مردم ایران اسلامی همچنان به کار خود ادامه خواهد داد.

آبنوش ابراز کرد: ملت ایران نیز به فرمان مقام معظم رهبری در مقابل دشمن خواهد ایستاد و از آرمان‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهد کرد.

وی خطاب به دشمنان اظهار کرد: هر بار که از سوی دشمن توطئه‌ای صورت گرفته، ملت ایران راسخ‌تر و مطیع‌تر از گذشته نسبت به مقام معظم رهبری در صحنه حضور یافته و توطئه‌های دشمنان را خنثی خواهد کرد.

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الامر (عج) در پایان با بیان اینکه رزمندگان ایران با وفاداری، آمادگی و ایستادگی کامل باز هم مقابل تهدیدهای دشمنان خواهند ایستاد، از تمام مسئولان و بسیجیان شرکت کننده در این همایش تقدیر و تشکر کرد.


در ابتدای این رزمایش نیز فرمانده گردان امام حسین (ع) قزوین و همچنین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بویین زهرا از سوی فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین مورد تقدیر قرار گرفتند.

برچسب ها:سردار علی فضلی، تیپ 82 صاحب‌الامر استان قزوین، رزمایش محمد رسول الله استان قزوین، آیت‌الله هادی باریک بین، سردار سالار آبنوش، فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الامر (عج)، فرمانده گردان امام حسین (ع) قزوین، فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بویین زهرا،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید