X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۱

توسط جانشین فرمانده سپاه شهرستان البرز صورت گرفت:

تشریح برنامه‌های رزمی گردان شهید صارمی البرز در رزمایش «محمد رسول‌الله»

خبرگزاری فارس: برنامه‌های رزمی گردان شهید صارمی شهرستان البرز در رزمایش بزرگ بسیجیان استان قزوین «محمد رسول‌الله» توسط جانشین فرماندهی سپاه شهرستان البرز تشریح شد.


جانشین فرماندهی سپاه شهرستان البرز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرستان البرز با اشاره به برنامه‌های گردان شهید صارمی البرز اظهار کرد: برنامه‌های این گردان از پیش تعیین شده و از صبح دوشنبه با اجرای مراسم صبحگاه مشترک در تیپ 82 صاحب‌الامر (عج) آغاز شده است.

محمد برزگر در خصوص نخستین برنامه گردان شهید صارمی البرز بعد از صبحگاه عمومی سپاه استان عنوان کرد: نخستین برنامه با توکل بر خدا و با هدف حفاظت از کوی و برزن با تقسیم‌بندی گردان به سه گروه مجزا انجام می‌شود.

جانشین فرماندهی سپاه شهرستان البرز با بیان اینکه بسیاری از فعالیت‌ها و عملکرد نیروها همچون ایست و بازرسی قبلاً به صورت تئوری آموزش داده شده، اذعان کرد: با توجه به گذراندن آموزش‌های تئوری، اجرای عملیاتی این برنامه‌ها در راستای افزایش توان رزم و تاکتیک دفاعی و ارتقای اطلاعاتی نیروهای بسیج مفید خواهد بود.

برزگر مسئول آموزش گردان شهرستان البرز، با اشاره به برنامه‌های شبانه گردان شهید صارمی اظهار کرد: بعد از نماز مغرب و عشاء، راهپیمایی شبانه با طی مسافتی حدود پنج کیلومتر صورت گرفت که با استفاده از ستارگان و علایم شب، تخمین مسافت و جهت‌یابی توسط نیروها انجام گرفت.

وی با بیان برنامه‌ها و فعالیت‌های گردان شهرستان البرز در روز دوم رزمایش، دیگر برنامه گردان شهید صارمی را آموزش امداد و نجات معرفی و عنوان کرد: عملیات امداد و نجات با حضور مربیان آتش‌نشانی و هلال احمر در زمینه امداد و نجات و اطفای حریق و با هدف آموزش و تقویت عملکرد نیروهای امداد و نجات بسیجیان شهرستان البرز انجام می‌شود.

جانشین فرماندهی سپاه شهرستان البرز در پایان خاطرنشان کرد: امید است با فرصت‌ها و برنامه‌هایی که در نظر گرفته شده، بتوانیم آمادگی رزمی و جسمی بسیجیان را به بالاترین حد خود برسانیم.

برچسب ها:سرهنگ محمد برزگر، سرهنگ محمد برزگر جانشین فرماندهی سپاه شهرستان البرز، جانشین فرماندهی سپاه شهرستان البرز، گردان شهید صارمی شهرستان البرز، شهرستان البرز استان قزوین،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید