X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۱

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی الوند خبر داد:

هوشمند‌سازی نظارت تاکسی‌رانی و اتوبوس‌رانی الوند

خبرگزاری فارس: مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی الوند از هوشمند‌سازی نظارت و بازرسی تاکسی‌رانی و اتوبوس‌رانی در این شهر و پرداخت الکترونیک کرایه‌ها خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اتوبوسرانی شهر الوند، مجید معروفی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی الوند با بیان اینکه روزانه 55 هزار نفر از شهروندان الوندی از اتوبوس‌ها و تاکسی‌های زیر نظارت اتوبوسرانی الوند استفاده می‌کنند، اظهار کرد: این سازمان با بهره‌گیری از 305 دستگاه تاکسی و 34 دستگاه اتوبوس در هفت مسیر به‌ طور متوسط روزانه 55 هزار نفر را جابه‌جا می‌کند.

وی ادامه داد: مسیرهای حمل و نقل تاکسی‌ها و اتوبوس‌های الوند شامل خطوط داخلی شهر الوند، الوند به قزوین، الوند به محمدیه و همچنین الوند به مقصدهای نصرت آباد، شهرک صنعتی لیا، روستای کمال آباد و روستای حسن آباد است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی الوند عنوان کرد: در راستای ارتقای سطح کیفی و گسترش ارائه خدمات به شهروندان، سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی الوند در سال جاری پروژه‌هایی از جمله نوسازی، بازسازی و تجهیز 18 دستگاه از اتوبوس‌ها و جایگزینی 9 دستگاه اتوبوس نو و کولردار با اتوبوس‌های فرسوده‌ی خط الوند به قزوین را اجرا خواهد کرد.

معروفی در خصوص اتوبوس‌های جدید جایگزین اتوبوس‌های کهنه مسیر الوند به قزوین تصریح کرد: این جایگزینی هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد و 335 میلیون تومان و نوسازی و بازسازی 18 دستگاه از اتوبوس‌های فرسوده نیز هزینه‌ای بالغ بر 300 میلیون تومان دارد.

وی از آغاز طرح مطالعات جامع حمل و نقل و ترافیک شهر الوند خبر داد و ابراز کرد: برای نخستین بار از ابتدای سال جاری، هم‌زمان با رشد و توسعه‌ شهر، به منظور شناسایی نقاط ضعف و قوت امور حمل و نقل و ترافیک و با هدف روان‌سازی ترافیک شهری، این طرح مطالعاتی آغاز شده و اعتباری بالغ بر 193 میلیون تومان برای این طرح پیش‌بینی شده که با استناد به نتایج این مطالعات، برنامه‌ 20 ساله برای ترافیک و حمل و نقل شهر الوند تدوین می‌شود.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی الوند در ادامه خاطرنشان کرد: به زودی و برای نخستین بار در کشور، مدیریت همه ناوگان تاکسی شهر الوند هوشمندسازی شده و پرداخت‌ها به صورت الکترونیکی صورت می‌گیرد.

معروفی در خصوص طرح هوشمندسازی حمل و نقل تصریح کرد: با اجرای این طرح، نظارت و استفاده‌ از تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها بهینه و هوشمند شده و نظارت و بازرسی به صورت الکترونیکی و مکانیزه انجام می‌شود و شهروندان محترم نیز می‌توانند در پرداخت کرایه‌ها به صورت پول نقد، از کارت‌های ویژه‌ پرداخت کرایه بهره‌مند شوند.

برچسب ها:مجید معروفی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی الوند، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی الوند، مجید معروفی، اتوبوسرانی الوند، شهرستان البرز استان قزوین، تاکسیرانی الوند،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید