X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد يکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۱

فرمانده سپاه شهرستان البرز خبر داد:

اعزام نیروهای بسیجی شهرستان البرز به مناطق زلزله‌زده آذربایجان

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه شهرستان البرز از اعزام نیروهای بسیج سازندگی شهرستان البرز به مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی خبر داد.داود بهرامی فرمانده سپاه شهرستان البرز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرستان البرز از اعزام 4 گروه از نیروهای داوطلب بسیج سازندگی شهرستان البرز به مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی خبر داد.

وی با بیان اینکه خصلت کمک به هم‌نوعان در شرایط سخت و ناگوار در وجود همه ایرانیان و مسلمانان است اظهار کرد: در راستای کمک به مردم زلزله‌زده روستاهای آذربایجان شرقی و ساخت واحدهای مسکونی مورد نیاز آنان، گروهی از بسیجیان داوطلب را به این مناطق اعزام خواهند شد.


* چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

* تو کز محنت دیگران بی‌غمی نشاید که نامت نهند آدمی


فرمانده سپاه شهرستان البرز عنوان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران از ابتدای کمک‌رسانی به مردم زلزله‌زده در ساخت واحدهای مسکونی اقدامات بسیاری را انجام داده است که تعدادی از ساخت‌و‌ساز این واحدها را سپاه شهرستان البرز تقبل کرده است.

بهرامی با بیان اینکه نیروهای بسیجی بسیاری داوطلب جهت اعزام به مناطق شده بودند ابراز کرد: با توجه به اطلاع‌رسانی سپاه شهرستان البرز، تعداد قابل توجهی از نیروهای بسیجی پیش قدم شدند که طی امروز و هفته آینده دو تیم 20 نفره اعزام خواهند شد.

وی در خصوص جزئیات این اعزام تصریح کرد: با توجه به اینکه فصل سرما فرارسیده و زندگی مردم در چادر بسیار سخت و دشوار است، 20 نفر از بسیجیان داوطلب در امر سازندگی در قالب 4 گروه امروز اعزام می‌شوند.

فرمانده سپاه شهرستان البرز ادامه داد: این گروه‌ها قصد دارند طی یک ماه به طور مستقل از سایر گروه‌های سازندگی به ساخت واحدهای مسکونی بپردازند و سعی دارند با توان حداکثری خود تعدادی واحد حتی بیشتر از تعدادی که سپاه شهرستان البرز قولش را داده بسازند.

بهرامی افزود: از این تعداد 15 نفر پرسنل و اعضای وظیفه سپاه شهرستان بوده و از 5 نفر باقی مانده چهار نفر آنان متخصص در امر ساخت‌و‌ساز واحدهای مسکونی هستند.

وی اظهار کرد: تمامی اعتبارات به صورت داوطلبانه از سوی مجموعه سپاه شهرستان و کمک‌های مردمی تأمین شده است.

فرمانده سپاه شهرستان البرز عنوان کرد: اعزام بعدی نیروهای داوطلب سپاه شهرستان البرز تا هفته دیگر رخ خواهد داد و همچنان کمک‌های بسیجیان داوطلب شهرستان به مناطق آذربایجان صورت خواهد گرفت.

بهرامی با اشاره به همکاری‌های مسئولان شهرستان البرز در این امر ابراز کرد: فرمانداری شهرستان البرز، شرکت‌های شهر صنعتی، شهرداری شهر الوند و نیز حوزه‌های مقاومت بسیج شهرستان اعلام آمادگی کرده‌اند و قول مساعد داده‌اند تا در این راستا با همکاری سپاه شهرستان البرز به کمک مردم آذربایجان بشتابند.

وی خاطرنشان کرد: پیشتر حوزه‌های بسیج کارگری کمک‌های بسیاری را جمع‌آوری کرده بودند و بین مردم منطقه توزیع کرده بودند.

فرمانده سپاه شهرستان البرز عنوان کرد: ارسال محصولات مواد غذایی، مواد بهداشتی و شوینده، 3000 تخته پتو از کالاهایی بوده که توسط سپاه شهرستان البرز به مناطق زلزله‌زده آذربایجان ارسال شده است.

برچسب ها:داود بهرامی فرمانده سپاه شهرستان البرز، فرمانده سپاه شهرستان البرز، داود بهرامی، مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی، مردم زلزله‌زده روستاهای آذربایجان شرقی، سپاه شهرستان البرز استان قزوین،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید