X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۱

امام جمعه شهر الوند:

بهای انقلاب اسلامی فراتر از مشکلات مالی است.

خبرگزاری فارس: امام جمعه شهر الوند گفت: با توجه به جان‌فشانی‌های بسیار در راه انقلاب، ارزش انقلاب اسلامی بسیار فراتر از مشکلات اقتصادی و پیدایش گرانی در جامعه است.به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، حجت‌الاسلام علی عادل‌پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر الوند که در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) این شهر برگزار شد، تصریح کرد: باید با مدیریت مشکلات کشور را برطرف کرد و دولت‌مردان نیز در این زمینه تلاش زیادی می‌کنند.

وی با اشاره به پیدایش گرانی در بازار عنوان کرد: باید یادآور شد که این انقلاب و حکومت اسلامی با خون‌های بسیاری از شهیدان به دست آمده است و مشکلات اقتصادی ارزشی در برابر جان‌فشانی‌های مردم ندارد.

امام جمعه شهر الوند در خصوص شلوغی‌های بازار تهران ابراز کرد: خوشبختانه اهالی بازار بلافاصله با انتشار پیغام خویش، خود را جدای از آشوبگران معرفی کردند.

عادل‌پور با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به خراسان شمالی اظهار کرد: مردم این استان با میزبانی نیک خود از رهبر معظم انقلاب اسلامی نشان دادند که حامی ولایت و پیرو رهبری هستند.

وی ادامه داد: ایران با قدرت دفاعی و نظامی بالای خود و پیشرفت‌های وسیع علمی و فرهنگی می‌تواند با تلاش‌ و همت مسئولان و مردم از تحریم‌های اقتصادی عبور کند.

امام جمعه شهر الوند با تشویق جوانان به ازدواج افزود: دشمنان قصد دارند با تغییر دادن فرهنگ و ارزش‌ها، ملت ایران را در آینده مردمانی پیر و ضعیف کنند.

عادل‌پور با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات اذعان کرد: هرچه به انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم دشمن برای آسیب رساندن به نظام مقدس جمهوری اسلامی و رسیدن به اهداف شوم خود تلاش بیشتری می‌کند.

هدف دشمنان ایجاد بی‌ثباتی در جامعه است.

امام جمعه شهر الوند با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری اظهار کرد: مسئولان باید با همت و بصیرت کافی آرامش سیاسی انتخابات را فراهم آورند و از درگیری‌های سیاسی جلوگیری کنند.

عادل‌پور هدف دشمنان را ایجاد بی‌ثباتی در جامعه ایران دانست و تصریح کرد: استکبار جهانی به دنبال ایجاد بی‌ثباتی و ناامنی در جامعه است.

وی با اشاره به شعار تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی عنوان کرد: با توجه به شعار سال که تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی است باید با افزایش صادرات غیرنفتی اقتصاد کشور را بهبود بخشیم.

امام جمعه شهر الوند افزود: اگر بتوانیم نفت را ذخیره کنیم و با افزایش کار و تولید و اشتغال‌زایی در عرصه‌های کشاورزی و صنعت خودکفا شویم مشکلات اقتصادی موجود در جامعه را برطرف کرده‌ایم.

عادل‌پور ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی گفت: اهل تقوا با کرامت و بزرگواری از کنار دنیا عبور می‌کنند و در مقابل اهل تباه در زندگی دنیایی خود غرق شده‌اند و دنیاگرا هستند.

وی با اشاره به سخنی از امام سجاد (ع) عنوان کرد: کسی که به کرامت و بزرگی نفس نایل شده و ارزش‌های معنوی را کسب کرده باشد، دنیا و مادیات برایش اهمیت و ارزشی نخواهد داشت.

امام جمعه شهر الوند ابراز کرد: امید است دنیا با هر لذتی که دارد، آرزوی ما قرار نگیرد و با عنایات خداوند بتوانیم از آن گذشته و عزت نفس و تقوای الهی به دست آوریم.

عادل‌پور اضافه کرد: باید در تمام امور زندگی خویش از جمله گفتار، رفتار و نگاه‌هایمان تقوای الهی پیشه کنیم.

وی خاطرنشان کرد: هرکس در دنیا به مردم کمک کند و به یاری نیازمندان بشتابد، در آخرت از پل صراط که از مو باریک‌تر و از شمشیر برنده‌تر است، با آسودگی عبور می‌کند.

امام جمعه شهر الوند با بیان اینکه قرآن مجید نعمتی نزد مسلمانان بوده که خداوند آن را بر مسلمانان منت نهاده استة اذعان کرد: خداوند بر کسانی که روی زمین ضعیف بودند منت نهاده و آنان را پیشوایان و وارثان زمین قرار داده است.

عادل‌پور با بیان اینکه در نهایت پیروان امام زمان (عج) پیروز هستند، بیان کرد: با وجود دشمنان، مسائل جنگ و تحریم‌ها پیروزی با مستضعفین است و عاقبت پیروان امام زمان (عج) سربلند خواهند شد.

وی ادامه داد: با مطالعه تاریخ 33 ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به وجود دشمنی‌ها و تهدیدهای دشمنان پی خواهیم برد که اراده الهی در پیروزی و سربلندی ایران اسلامی نقش داشته و در آینده نیز خواهد داشت.

امام جمعه شهر الوند در خصوص جایگاه مستضعفان هنگام ظهور حضرت مهدی (عج) خاطرنشان کرد: خداوند بر مستضعفان دنیا منت نهاده و آنان را وارث زمین قرار خواهد داد و امام زمان (عج) نیز با ظهور خویش حکومت مستضعفین و دلدادگان به خود را برپاخواهد کرد.

عادل‌پور وجود پیامبر اکرم (ص) و امامان معصوم (ع) را نعمت‌هایی سرشار از هدایت بشری دانست و عنوان کرد: وجود پیامبر الهی و امامان معصوم (ع) راهنمایانی برای هدایت بشر محسوب می‌شوند.

وی با اشاره به ویژگی‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تشریح کرد: این حکومت به رهبری امام خمینی (ره) و با خون شهدا پایه‌گذاری شده که باید قدر وجود این نعمت و حکومت اسلامی را بدانیم.

عادل‌پور در خاتمه تأکید کرد: ملت ایران تا پایان عمر خویش پیرو ولایت و رهبری باقی می‌مانند و راه شهدا را دنبال خواهند کرد.

برچسب ها:حجت‌الاسلام علی عادل‌پور، امام جمعه شهر الوند، نماز جمعه شهر الوند، خطبه‌های نماز جمعه شهر الوند، مسجد حضرت ابوالفضل (ع)،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید