X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۱

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان البرز خبر داد:

هوشمندسازی 157 کلاس از مدارس شهرستان البرز

خبرگزاری فارس: رئیس اداره آموزش و پرورش البرز گفت: هوشمندسازی مدارس در عرصه آموزش بسیار سودمند بوده و در سال تحصیلی گذشته 157 کلاس از مدارس البرز هوشمند شده است.به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان البرز با حضور فرماندار البرز، شورای شهر الوند و جمعی از مسئولان این شهرستان در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

محمد‌حسین تقوی در این جلسه اظهار کرد: امید است با همت و همکاری مسئولان بتوانیم در راستای پیشرفت روزافزون آموزش و پرورش شهرستان البرز گام برداریم.

وی با اشاره به عملکرد اداره آموزش و پرورش البرز عنوان کرد: در سال تحصیلی گذشته با حمایت اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین و همکاری مسئولان شهرستان البرز موفق به هوشمندسازی 157 کلاس در مقاطع مختلف تحصیلی در این شهرستان شده‌ایم.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان البرز تأکید کرد: در طرح هوشمندسازی مدارس البرز باید تلاش‌های بیشتری صورت گیرد تا با سرعت، کلاس‌های بیشتری از مدارس هوشمند شوند.


* هوشمندسازی کلاس‌های ششم ابتدایی ضروری است.

تقوی با اشاره به اهداف دروس ششم ابتدایی ابراز کرد: برای رسیدن به اهداف مدنظر در پایه ششم ابتدایی، هوشمندسازی کلاس‌های دانش‌آموزان ششم ابتدایی اساسی است.

وی با تأکید بر اجرای صحیح طرح هوشمندسازی تصریح کرد: یکی از مزایای این طرح، امکان دنبال کردن مطالب عنوان شده توسط معلم در خانه است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان البرز ادامه داد: در سیستم هوشمند چنانچه دانش‌آموزی به هر دلیلی یک جلسه از کلاس درس را حضور نداشته باشد، می‌تواند روز آتی مطالب بیان شده در کلاس را دریافت و مشاهده نماید.

تقوی با اشاره به مدارس هوشمند شهرستان البرز اذعان کرد: تعداد بسیاری از کلاس‌های شهر الوند و 22 کلاس نیز در شهر محمدیه هوشمندسازی شده‌اند که در مجموع در مقطع ششم ابتدایی این شهرستان، 46 کلاس برای هوشمندسازی باقی مانده‌ است.

وی با اشاره به حمایت‌های اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین برای اجرای طرح هوشمندسازی مدارس خاطرنشان کرد: مشارکت متناسبی میان مدارس و سازمان آموزش و پرورش در راستای اجرای کامل این طرح وجود دارد و امید است با کمک دستگاه‌های دیگر شهرستان البرز اجرای این طرح با سرعت و پیشرفت چشم‌گیری صورت گیرد.

برچسب ها:شهرستان البرز استان قزوین، وبلاگ خبری شهرستان البرز، هوشمندسازی 157 کلاس از مدارس شهرستان البرز، محمد‌حسین تقوی، محمد‌حسین تقوی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان البرز، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان البرز، مدارس شهرستان البرز، هوشمندسازی مدارس شهرستان البرز استان قزوین،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید