X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۱

فرماندار ‌البرز خبر داد:

کمبود نیرو در راهنمایی و رانندگی الوند

خبرگزاری فارس: فرماندار البرز کمبود نیرو در راهنمایی و رانندگی الوند را از ‌ مشکلات امور ترافیکی این شهرستان عنوان کرد‌.غلام‌رضا حسن‌پور فرماندار شهرستان البرز، در جلسه شورای ترافیک و حمل و نقل شهرستان البرز که با حضور اعضای کمیته شورای هماهنگی ترافیک شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: امید است با همکاری مسئولان و اعضای شورا در راستای بهبود وضعیت حمل و نقل و ترافیک شهرستان گام‌های ارزشمندی برداریم.

وی در خصوص ایمن‌سازی جاده‌های درون شهری و برون شهری عنوان کرد: باید با اصلاح مسیرها و خطوط عبور و مرور در راستای کاهش تصادفات تلاش کرد.

فرماندار شهرستان البرز با اشاره به پیچ طولانی جاده مقابل شرکت نیرومحرکه شهر صنعتی البرز اذعان کرد: یکی از نقاط حادثه‌خیز شهر الوند مسیر روبروی شرکت نیرومحرکه است که باید با همکاری مسئولان راه‌سازی و مدیران این شرکت برطرف شود.

حسن‌پور یکی از مهم‌ترین امور در راستای بهبود ترافیک و حمل و نقل را آموزش و فرهنگ‌سازی دانست و تصریح کرد: باید از طریق آموزش‌های مختلف و فرهنگ‌سازی تلاش کرد تا مشکلات حمل‌ و‌ نقل و ترافیکی شهرستان برطرف شود و سوانح و تصادفات جاده‌ای کاهش یابد.

وی یکی دیگر از مشکلات ترافیکی شهرستان البرز را کمبود فضاهای لازم برای اجرای طرح‌های ترافیکی و مرتبط با حمل‌ و‌ نقل دانست و با اشاره به مشکلات عبور و مرور معلولان در سطح شهر ابراز کرد: باید پیاده‌روها و مسیرهای رفت و آمد تمام مناطق شهرستان به گونه‌ای طراحی و ساماندهی شود تا معلولان، افراد مسن و دیگر شهروندانی که رفت و آمد برایشان سخت است، بتوانند از سطح خیابان‌ها بدون هیچ مشکلی عبور کنند.

حسن‌پور کمبود نیرو در راهنمایی و رانندگی الوند را از دیگر مشکلات امور ترافیکی این شهرستان عنوان کرد و افزود: افزایش ترافیک شهر الوند و نیز استفاده از اداره راهنمایی و رانندگی شهر محمدیه نیاز به نیروهای راهنمایی و رانندگی در این شهر را بیشتر کرده است.

برچسب ها:کمبود نیرو در راهنمایی و رانندگی شهر الوند استان قزوین، غلام‌رضا حسن‌پور فرماندار شهرستان البرز، غلام‌رضا حسن‌پور، فرماندار شهرستان البرز، اداره راهنمایی و رانندگی شهر محمدیه، اداره راهنمایی و رانندگی شهر الوند، شرکت صنعتی نیرومحرکه شهر الوند استان قزوین،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید