X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد جمعه ۵ آبان ۱۳۹۱

امام جمعه الوند:

مردم کالای تولید داخل خریداری کنند

خبرگزاری فارس: امام جمعه الوند گفت: با خرید کالاهای تولید داخل علاوه بر حمایت از تولیدکنندگان داخلی، می‌توان فشارهای ناشی از تحریم‌ها را نیز کم کرد.به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز استان قزوین حجت‌الاسلام علی عادل‌پور در نماز عید قربان شهر الوند که با حضور مردم این شهر در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) برگزار شد، با اشاره به تحریم‌های اقتصادی اظهار کرد: مشکلات اقتصادی فراوانی از این تحریم‌ها ناشی می‌شود که باید با افزایش فعالیت و دوری از تنبلی مقابل آن ایستادگی کرد.

وی با اشاره به سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی تأکید کرد: با خرید کالاهای تولید داخل علاوه بر حمایت از تولیدکنندگان داخلی، می‌توان فشارهای ناشی از تحریم‌ها را نیز کم کرد.

امام جمعه شهر الوند متکی بودن به خود را موجب عزت و سرافرازی مردم دانست و تصریح کرد: دشمنان قصد دارند با اعمال این تحریم‌ها، اقتصاد کشور را ضعیف کرده و موجبات وابستگی ایران به خارج از کشور را فراهم آورند.

عادل‌پور همچنین ضعف مدیریتی و عدم توجه برخی مسئولان کشوری به افزایش بی‌رویه قیمت‌ها را یکی از دیگر دلایل گرانی‌ها معرفی و ابراز کرد: اتحاد و تعامل میان کارگزاران و دست‌اندرکاران در داخل کشور می‌تواند در راستای توسعه و شکوفایی اقتصاد کشور مؤثر باشد.

وی در ادامه ضمن تبریک فرارسیدن عید قربان اظهار کرد: در این روز، حضرت ابراهیم (ع) توسط خداوند آزموده می‌شود و با دوری از تعلقات دنیایی از آن سربلند بیرون می‌آید.

امام جمعه شهر الوند ادامه داد: حضرت ابراهیم (ع) با تبعیت از دعوت حق خداوند نشان داد که برای آرزوهاى پوچ دنیایی ارزشی قائل نیست و بنده مخلص خداوند است.

عادل‌پور خاطرنشان کرد: توانمندان شهر با قربانی کردن گاو یا گوسفند در این روز به مستمندان و فقیران کمک کنند و در این ایام‌الله به فکر آنان باشند.

وی در خصوص برپایی مراسم پرفیض دعای عرفه در سراسر شهرستان البرز ابراز کرد: برخی دعاها در روزهای خاص تقرب بیشتری را به خداوند ایجاد می‌کند که دعای روز عرفه یکی از آن روزهایی است که دارای معنویت بالایی است.

امام جمعه شهر الوند در ادامه ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد: انسان‌های باتقوا همواره از دروغ و حسد پرهیز کرده و تمام امور خود را در برای کسب رضای الهی انجام می‌دهند.

عادل‌پور پیرامون مهدویت خاطرنشان کرد: با ظهور امام زمان (عج) قرآن کریم به عنوان قانون جامعه دست مایه‌ عدالت و امنیت و جامعه از وحدت بشری سرشار می‌شود.

برچسب ها:مردم کالای تولید داخل خریداری کنند، امام جمعه الوند، حجت‌الاسلام علی عادل‌پور، حجت‌الاسلام علی عادل‌پور امام جمعه شهر الوند، امام جمعه شهر الوند، نماز عید قربان شهر الوند، مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، دعای عرفه در سراسر شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید