X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد شنبه ۶ آبان ۱۳۹۱

بخشدار مرکزی الوند:

خدمت به مردم به تعامل میان مسئولان نیاز دارد

خبرگزاری فارس: بخشدار مرکزی الوند گفت: در راستای خدمت‌رسانی به مردم و نظام باید بین مسئولان و دستگاه‌های اجرای تعامل و همکاری برقرار کرد.به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، محمدتقی صفری بخشدار مرکزی الوند در جلسه شورای ادارات شهرستان البرز که در سالن اجتماعات فرمانداری البرز برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و گرامیداشت هفته بسیج و روز 13 آبان اظهار کرد: در رویکرد مسئولان و دستگاه‌های اجرایی سه مبنا وجود دارد که لازمه پیشبرد اهداف، فعالیت‌ها و عملکرد مسئولان است.

وی نخستین مبنا را وجود رابطه مستقیم میان کالای مورد نیاز جامعه و نسبت تولید آن در کشور معرفی و تصریح کرد: باید میان کالاهای ارزشمند، اساسی و مورد نیاز مردم و تلاش در راستای تولید آنها رابطه مستقیم وجود داشته باشد.

بخشدار مرکزی الوند با تأکید بر تولید ملی که از سوی مقام معظم رهبری مورد توجه قرار گرفته، اذعان کرد: اقتصاد مقاومتی دومین مبنای عملکرد دستگاه‌های اجرایی است که این امر با توجه به مشکلات اقتصادی و فشارهای ناشی از تحریم‌ها برای جامعه امروز ایران در نظر گرفته شده است.

صفری با انتقاد از ایجاد تغییرات در روستاها عنوان کرد: شکل‌گیری تغییر و تحول در روستاها مثبت نبوده و ناهنجاری‌هایی را در مناطق روستایی فراهم کرده است.

وی بیان کرد: امید است با حمایت دستگاه‌های اجرایی و همکاری و تعامل میان مسئولان شهرستان البرز، بخشداری الوند بتواند بیش از پیش در خدمت نظام و مردم باشد.

محمدتقی صفری در پایان ضمن تقدیر از زحمات عبدالله موسوی بخشدار سابق شهر الوند از وزیر کشور، استاندار و مسئولان شهرستان البرز تشکر کرد.

برچسب ها:خدمت به مردم به تعامل میان مسئولان نیاز دارد، محمدتقی صفری بخشدار مرکزی الوند، بخشدار مرکزی الوند، بخشدار مرکز الوند، بخشدار الوند، صفری بخشدار مرکزی الوند، محمدتقی صفری، جلسه شورای ادارات شهرستان البرز، شورای ادارات شهرستان البرز، ادارات شهرستان البرز، مسئول شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید