X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۱

امام جمعه الوند:

تقوای الهی انسان را از مشکلات می‌رهاند

خبرگزاری فارس: امام جمعه شهر الوند گفت: تقوای الهی انسان را از گناه بازمی‌دارد و او را در مسیر حق ثابت‌قدم کرده و از مشکلات می‌رهاند.به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز استان قزوین، حجت‌الاسلام علی عادل‌پور عصر امروز در جمع اعضای شورای ادارات شهرستان البرز ضمن تبریک به مناسبت عید قربان و عید غدیر و گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی اظهار کرد: چهار خصلت برای بشر است که هرکس بتواند آن‌ها را در دنیا به دست آورد، خداوند به او خیر دنیا و آخرت را ارزانی می‌دارد.

وی ادامه داد: توانمندی در کسب این خصایل اخلاقی موجب می‌شود انسان بتواند خودش را از گناه و معصیت دور نگاه دارد و خداوند وی را بیمه کند.

امام جمعه شهر الوند نخستین خصیصه اخلاقی را پرهیزکاری و تقوای ظاهر و باطن دانست و عنوان کرد: این ویژگی سبب می‌شود انسان از گمراهی نجات یابد و در مسیر درست و حق ثابت‌قدم شود.

عادل‌پور با بیان اینکه نور تقوا و صفای ایمان، ظاهر و باطن فرد را آراسته می‌کند، بیان کرد: امید است خداوند به همه انسان‌ها این موهبت را مرهون فرماید.

وی حسن خلق و ارتباط نیک با دیگران و صبر و بردباری را دومین و سومین ویژگی مورد نیاز برای کسب خیر در دنیا و آخرت معرفی و تصریح کرد: به فرموده پیامبر اکرم (ص)، صبر و بردباری به منزله مدارا کردن با مردم است.

امام جمعه الوند چهارمین ویژگی را داشتن همسر نیک و صالح دانست و بیان کرد: همسر خوب و صالح می‌تواند در امور دین و دنیا به فرد کمک کند.

عادل‌پور در پایان خاطرنشان کرد: امید است بتوانیم در مسیر پیش رو به خیر دنیا و آخرت برسیم و رضایت الهی را کسب کنیم.

برچسب ها:تقوای الهی انسان را از مشکلات می‌رهاند، شهرستان البرز استان قزوین، حجت‌الاسلام علی عادل‌پور، حجت‌الاسلام علی عادل‌پور امام جمعه شهر الوند، امام جمعه شهر الوند، علی عادل‌پور، عادل‌پور، علی عادل‌پور امام جمعه شهر الوند،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید