X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۱

در رقابت‌های دسته سبک وزن قوی‌ترین مردان کشور

ورزشکار الوندی بر سکوی قهرمانی ایستاد

خبرگزاری فارس: دبیر هیئت پرورش اندام و بدنسازی استان قزوین از قهرمانی ورزشکار الوندی در رقابت‌های دسته سبک وزن قوی‌ترین مردان کشور خبر داد.حمید اصلانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: علی شکری ورزشکار الوندی استان قزوین توانست با عنوان قهرمانی خود در این مسابقات برای دومین سال پیاپی عنوان قهرمانی این رقابت‌ها را به خود اختصاص دهد.

وی عنوان کرد: این رقابت‌ها با حضور 130 ورزشکار از سراسر کشور برگزار شد و تیم قزوین با ترکیب شش ورزشکار در این رقابت‌ها شرکت کرده بود.

اصلانی یادآور شد: علی شکری، رضا مقدم، احمد مافی، مرتضی رحمنی‌دخت و سیدمحمود حسینی به عنوان ورزشکار، تیم قوی‌ترین مردان استان را در این رقابت‌ها تشکیل دادند.

وی تصریح کرد: چهار ورزشکار تیم استان قزوین در این مسابقات نتوانستند تا مراحل پایانی پیش بروند و در مرحله یک چهارم نهایی با شکست مقابل رقیبان از گردونه رقابت‌ها کنار رفتند.

دبیر هئیت پرورش اندام و بدنسازی استان قزوین عنوان کرد: علی شکری به عنوان تنها نماینده دسته 105- کیلوگرم، فروردین ماه سال 92 برای دومین بار در رقابت‌های مردان آهنین شرکت می‌کند.

اصلانی با اشاره به اینکه در حال حاضر هیئت پرورش اندام و بدنسازی استان از کمبود منابع مالی شدید رنج می‌برد، افزود: متأسفانه در این دوره از رقابت‌ها علی شکری این ورزشکار شایسته الوندی با هزینه شخصی خود در مسابقات شرکت کرده است.

وی با توجه به اینکه رئیس هیئت پرورش اندام و بدنسازی شهرستان الوند را نیز در کارنامه کاری خود دارد، تأکید کرد: متأسفانه بودجه‌های شهرستانی در مناسبات رسمی هیئت پرورش اندام و بدنسازی استان تعریف نشده است و از ابتدای سال جاری تاکنون این هیئت هیچ گونه پولی دریافت نکرده است.

اصلانی با بیان اینکه سال گذشته نیز علی شکری این ورزشکار الوندی در مسابقات قهرمانی قوی‌ترین مردان کشور در رقابت‌های مردان آهنین به عنوان نماینده استان حضور داشت، خاطرنشان کرد: متأسفانه در این یک سال هیچ گونه حمایتی از این ورزشکار نشده و این مرد آهنین با هزینه‌های شخصی خود در تمرینات شرکت می‌کند.

برچسب ها:حمید اصلانی، دبیر هئیت پرورش اندام و بدنسازی استان قزوین، حمید اصلانی دبیر هئیت پرورش اندام و بدنسازی استان قزوین، رئیس هیئت پرورش اندام و بدنسازی شهرستان البرز، رئیس هیئت پرورش اندام و بدنسازی شهرستان الوند، حمید اصلانی رئیس هیئت پرورش اندام و بدنسازی شهرستان الوند، حمید اصلانی رئیس هیئت پرورش اندام و بدنسازی شهرستان البرز، هیئت پرورش اندام و بدنسازی شهرستان الوند، هیئت پرورش اندام و بدنسازی شهرستان البرز، علی شکری ورزشکار الوندی، علی شکری قهرمانی قوی‌ترین مردان کشور، علی شکری قهرمان قوی‌ترین مردان کشور، علی شکری قهرمان قوی‌ترین مردان، علی شکری قوی‌ترین مردان، رضا مقدم، علی شکری ورزشکار الوندی استان قزوین،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید