X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد جمعه ۳۰ تير ۱۳۹۱

امام جمعه شهر الوندامام جمعه شهر الوند:

بیداری اسلامی، مقدمات ظهور را فراهم خواهد‌کرد.

خبرگزاری فارس: امام جمعه شهر الوند گفت: بیداری اسلامی ملت‌ها، مقدمات ظهور امام زمان‌(عج) را فراهم خواهد‌کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، حجت‌الاسلام علی عادل‌پور در خطبه‌های این هفته نماز‌جمعه شهرستان البرز که در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) این شهر برگزار شد، با اشاره به بیداری برخی کشورها، منشأ این حرکت اسلامی را خون شهدای ملت ایران به برکت اندیشه‌های امام‌حسین‌(ع) دانست و اظهار کرد: افزایش و گسترش این بیداری‌ها در جهان موجب ظهور نزدیک‌تر امام زمان (عج) می‌شود.

وی با بیان ویژگی‌های حکومت حضرت مهدی (عج) عنوان کرد: در زمان ظهور حضرت صاحب الزمان (عج)، تنها یک دین باقی خواهد ماند و آن هم اسلام ناب محمدی است.

وی از کامل شدن تمام عقل‌ها در ظمان ظهور حضرت ولیعصر (عج) خبر‌داد و گفت: به واسطه برتری علمی این بزرگوار، تمام دانشمندان ایشان را شایسته ولایت می‌دانند.

امام جمعه شهر الوند ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، بیان‌کرد: تمام مسلمانان به میهمانی خدا در این ماه دعوت شده و در این ماه تقوای الهی مضاعف می‌شود، رزق و روزی مؤمنان به واسطه تقوایشان افزایش می‌یابد.

وی افزود: هرکس در این ماه کار خیر انجام دهد، خداوند او را از هفتاد بلا محافظت می‌کند.

عادل‌پور خاطر‌نشان کرد: در‌این ماه مبارک، اغنیا بیشتر به نیازمندان کمک کرده و آنان را به سفره‌های افطار خویش دعوت کنند.

وی در خاتمه در خصوص افرادی که روزه گرفتن برایشان مشکل است، تصریح کرد: اگر کسی نمی‌تواند در این ماه روزه بگیرد، حرمت ماه رمضان را حفظ کرده و در ملأ‌عام روزه‌خواری نکند.

برچسب ها:نماز جمعه، شهر الوند، حجت الاسلام علی عادل پور، نماز جمعه شهر الوند، شهرستان البرز، نماز جمعه شهرستان البرز، بیداری اسلامی، ماه مبارک رمضان، حکومت حضرت مهدی، روزه خواری،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید