X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۱

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه قرارگاه خاتم‌الانبیا:

مبلغ و گسترش‌دهنده آرمان‌های شهدا باشیم.

خبرگزاری فارس: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه قرارگاه خاتم‌الانبیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هر فردی باید مبلغ و گسترش‌دهنده آرمان‌های شهدا باشد.به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، صبح امروز نخستین یادواره شهیده ناهید فاتحی‌کرجو با حضور حجت‌الاسلام آقا‌میر کریمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه قرارگاه خاتم‌الانبیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سرهنگ داود بهرامی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان البرز و جمعی از پاسداران به همت حوزه خواهران ام‌البنین(س) شهر محمدیه در سپاه شهرستان البرز برگزار شد.

حجت‌الاسلام آقا‌میر کریمی در این مراسم اظهار کرد: شهدا کسانی هستند که با عشق به خدا کشته شدند و شهید کسی است که تمام مال و جانش را در اختیار معشوقش قرار می‌دهد.

وی در خصوص ویژگی‌های شهیده فاتحی‌کرجو تصریح کرد: شهیده ناهید‌ فاتحی‌کرجو با توجه به سن و سال کم خویش، شکنجه‌ها را تحمل کرد و به‌ جان خرید و با عشق ورزیدن به خدا و پیروی از او به شهادت رسید.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه قرارگاه خاتم‌الانبیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: ما وظایف سنگینی را بر دوش داریم و یکی از مهم‌ترین آنها حفظ آرمان‌ها و دست‌آوردهای شهدا است و هر فرد باید یک مبلغ برای گسترش آرمان‌های شهدا باشد.
برچسب ها:شهرستان البرز، سپاه شهرستان البرز، شهیده ناهید فاتحی کرجو، آقامیر کریمی، نماینده ولی فقیه خاتم الانبیا،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید