X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۱

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین:

واقعیات جبهه بسیار غیر واقعی بنظر می رسند؛ باید سعی در باور جوانان شود.

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین در جلسه رونمایی از مستند خاکریز خاطرات گفت: واقعیات جبهه بسیار غیر واقعی بنظر می رسند؛ باید سعی در باور جوانان شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، جلسه رونمایی از مستند خاکریز خاطرات با سخنرانی فرمانده سپاه صاحب الأمر (عج) صبح امروز در سالن اجتماعات سپاه ناحیه البرز تشکیل شد. این جلسه با حضور فرمانده سپاه ناحیه البرز، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی، مسئول نمایندگی ولی فقیه شهرستان البرز، ائمه جمعه شهرستان، فرماندار و بخشدار شهر محمدیه برگزار شد.

در ابتدای جلسه، فرماندهی سپاه ناحیه البرز؛ سرهنگ موسی مداح ضمن خیر مقدم به کلیه مهمانان و مدعوین و تبریک فرارسیدن ایام شعبانیه، حکمت حضور سردار سالار آبنوش؛ یکی از بازماندگان دوران دفاع مقدس در میان ما را نشان دادن راه و رسم شهدا اظهار کرد.

فرمانده سپاه صاحب الأمر ضمن تشکر از حضور مسئولین و مهمانان جلسه، اقتدا به شهدا و رفتن به مسیر درست را تبریک واقعی این ایام بیان کرد.

سالار آبنوش در ابتدای بیانات خویش؛ از اثرات و آسیب های جسمی باقی مانده از دوران دفاع مقدس گفت. "آسیب های دوران دفاع مقدس همچنان در بدن رزمنده ها وجود داره. رزمنده ای که موجی نباشه وجود نداره."

وی در خصوص خاطرات دفاع مقدس اظهار کرد: "خاطرات دفاع مقدس برای نسل جوان است. واقعیات جبهه بسیار غیر واقعی بنظر می رسد. باید سعی در باور جوانان شود." وی در توضیح این نکته گفت: "نبود خنثی کننده مین در منطقه ی عملیاتی و تصمیم به خنثی کردن آنها توسط افرادی که تا بحال آموزش ندیده اند، همان واقعیت باور نکردنی دوران دفاع مقدس است که باید به باور جوانان رسد.


فرمانده سپاه صاحب الأمر (عج):

"کار نیروهای تخریب خیلی سبک بود. کار هرچه سبک تر؛ پرواز راحت تر! اوج گرفتن آسان!"

سالار آبنوش اظهار کرد: "اگر دنیای امروز را خوردن فرض کنیم، گروههای شناسایی دوران دفاع مقدس حتی یک خوراکی کوچک برای رفع گرسنگی خویش نداشتند. انسان باید در آن شرایط قرار بگیرد تا بداند که چقدر راحت تر است. جنگ امروز؛ یک جنگ تمام عیار است. جنگ نرم با پیچیدگی بیشتر و امکانات و رفاه بیشتر. این در حالی است که رفاه رزمنده ها تنها غذای به موقع داشتن و آب خنک خوردن بود."

وی حضور در جبهه های جنگ را معامله ی کاملاً با خدا بیان کرد. "جبهه های نبرد؛ جایی که دوربینی نبود تا رزمنده ها بخاطر آن پز دهند. جایی که هیچ وابستگی وجود نداشت."

فرمانده سپاه صاحب الأمر در پایان سخنان خویش گفت: "امروز در جنگ نرم، همه ی مردم رزمنده هستند. جایگاه رزمنده امروز کمتر از رزمندگان دوران دفاع مقدس نیست."




برچسب ها:نوشته های یک خبرنگار، وبلاگ خبری، یادداشتهای یک خبرنگار،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید