X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۱

دومین جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر الوندصبح امروز برگزار شد:

دومین جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر الوند

خبرگزاری فارس: صبح امروز دومین جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در شهر الوند برگزار شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، صبح امروز دومین جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهر الوند با موضوعیت تذکر لسانی در دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد.

فرمانده سپاه شهرستان البرز در این جلسه با اشاره به برتری فریضه امر به معروف و نهی از منکر، اظهار کرد: فریضه‌ای بالاتر از امر به معروف و نهی از منکر وجود ندارد، بطوری که برخی اوقات حتی بالاتر از شهادت توصیف شده است.

داود بهرامی در خصوص نحوه‌ی تذکر لسانی این ستاد تصریح کرد: در ابتدا باید از خودمان آغاز کنیم و به خانواده‌ی خود و همکاران تذکر دهیم، تا در مرحله نخست، خود اصلاح شویم.

وی حضور مربیان ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در جلسه شورای ادارات را از جمله راه‌های مناسب برای اصلاح مسئولان دانست و عنوان کرد: شورای امر به معروف باید در دانشگاه‌ها شکل بگیرد و به آنان آموزش‌های لازم و کافی داده شود تا بتوانند در محیط دانشگاه و میان دانشجویان در جامعه مؤثر واقع شوند.

گفتنی است در پایان جلسه، توسط حکمی از طرف سردار سالار آبنوش، فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج)، حجت‌الاسلام علی عادل‌پور، امام جمعه شهر الوند بعنوان رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان البرز و داود بهرامی، فرمانده سپاه شهرستان البرز نیز بعنوان دبیر اجرایی این ستاد منتصب شدند.

برچسب ها:شهرستان البرز، شهر الوند، سپاه ناحیه البرز، داود بهرامی، فرمانده سپاه شهرستان البرز، سرهنگ داود بهرامی، ستاد امر به محروف الوند، ستاد احیای شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید