X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۱

شهرستان البرز - عملکرد صحیح رسانه‌ها نقش انبیا را ایفا می‌کند!فرمانده سپاه ناحیه البرز:

عملکرد صحیح رسانه‌ها نقش انبیا را ایفا می‌کند!

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه ناحیه البرز در جمع خبرنگاران استان قزوین گفت: عملکرد صحیح رسانه‌ها نقش انبیا را ایفا می‌کند.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، داود بهرامی در جمع خبرنگاران استان قزوین که در نشست خبری سپاه ناحیه البرز برگزار شد، با اشاره به نقش مؤثر رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی‌ها و انتقال اطلاعات، اظهار کرد: اگر رسانه‌ها به‌درستی به وظیفه خود عمل کنند، نقش انبیا را در جامعه ایفا کرده‌اند.

وی در خصوص بیان ویژگی‌های خبرنگاران تصریح کرد: خبرنگاران جمهوری اسلامی ایران بسیار سختکوش و دلسوز هستند و همچون خبرنگار شهید؛ محمود صارمی تا هنگام مرگ خویش، به وظیفه خود و اطلاع رسانی می‌پردازند.

فرمانده سپاه ناحیه البرز در ادامه عنوان کرد: خبرنگار در وهله اول باید خداشناس باشد و با بیان واقعیات جامعه، برای رضای خدا کار انجام دهد.

بهرامی در خصوص برگزاری حلقه‌های صالحین در میان جمع خبرنگاران اظهار کرد: در میان خبرنگاران نیز باید حلقه‌های صالحین برگزار شود تا بدین طریق نقش تربیتی و تقویت روحیه‌ی خداشناسی خبرنگاران را داشته باشد.

وی خطاب به خبرنگاران اظهار کرد: از حاشیه‌پردازی بپرهیزید و با دلسوزی برای این نظام مقدس، اخبار جامعه را به اطلاع مردم برسانید.

گفتنی است در پایان این جلسه، بمناسبت روز خبرنگار در 17 مرداد ماه، به خبرنگاران حاضر در جلسه، هدایایی به رسم یادبود اعطا شد.

برچسب ها:شهرستان البرز، سپاه ناحیه البرز، خبرنگاران شهرستان البرز، نشست خبری، داود بهرامی،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید