X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۱

ظهر امروز:

نشست خبری فرمانده سپاه شهرستان البرز

خبرگزاری فارس: ظهر امروز نشست خبری فرمانده سپاه شهرستان البرز در جمعی از خبرنگاران استان قزوین صورت پذیرفت.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، داود بهرامی در این نشست خبری که در سالن جلسات سپاه ناحیه البرز برگزار شد، با دادن گزارشی از عملکرد سپاه شهرستان، به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

وی در خصوص مهم‌ترین برنامه پیش روی سپاه ناحیه البرز اظهار کرد: شهرستان البرز بعنوان یکی از چند شهر شاخص کشور در زمینه احیای امر به معروف و نهی از منکر و تذکر لسانی فعالیت خواهد کرد.

فرمانده سپاه ناحیه البرز تصریح کرد: این امر در مرحله نخست با تذکر لسانی میان مسئولان اداره‌ها صورت می‌گیرد و همزمان با آغاز عملیات اجرایی این طرح، آموزش‌های لازم و کافی به اعضای ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر داده خواهد شد.

داود بهرامی از خبرنگاران و رسانه‌ها خواست تا با انعکاس مزایای این فریضه، فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه نهادینه کنند.

وی اولویت دوم سپاه شهرستان را برگزاری حلقه‌های صالحین در میان اقشار و اصناف مختلف بیان کرد و در توضیح آن تصریح کرد: حلقه‌های صالحین نقش تربیتی در میان جوانان و نوجوانان دارد و به‌همین دلیل مقام معظم رهبری این طرح را مورد تأیید قرار داده‌اند.

فرمانده سپاه شهرستان البرز، اردوهای سازندگی را یکی دیگر از فعالیت‌های مهم سپاه ناحیه البرز دانست و عنوان کرد: حداقل دستاورد جوانان از حضور در مناطق محروم، شناخت محرومیت واقعی مردمان روستاهای دور افتاده است.

بهرامی از اتمام پروژه آب‌رسانی روستای ملاعلی بخش طارم شهرستان قزوین خبر داد و افزود: یکی از فعالیت‌های ارزشمند بسیج دانشجویی در اردوهای جهادی، لوله کشی آب در حدود سه و نیم کیلومتر در روستای ملاعلی بوده که در طی 15 روز تلاش شبانه‌روزی دانشجویان بسیجی به پایان رسیده است.برچسب ها:شهرستان البرز، سپاه شهرستان البرز، شهر الوند، نشست خبری، داود بهرامی، روستای ملاعلی طارم سفلی،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید