X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۱

امام جمعه شهر الوند - شهرستان البرزامام جمعه الوند هشدار داد:

استفاده ابزاری دشمنان از اختلافات میان مسئولان

خبرگزاری فارس: امام جمعه الوند با تأکید بر ضرورت برقراری وحدت میان سران سه قوه، گفت: دشمنان کوچک‌ترین اختلافات را به عنوان معضلی بزرگ معرفی می‌کنند.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، حجت‌الاسلام علی عادل‌پور در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر الوند که در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) این شهر برگزار شد، با اشاره به اختلافات کوچک میان مسئولان کشور، اظهار کرد: مسئولان قوای مقننه، مجریه و قضائیه باید با‌هم تعامل کنند و با وحدت به کار خود ادامه دهند و با مهر ومحبت به حل مشکلات و اختلافات پردازند.

وی خطاب به مسئولان تصریح کرد: باید در ارتباط با مردم و زندگیشان باشید و ساعت اداری را نشناسید و همواره به فکر مردم و مشکلات آن‌ها باشید.

امام جمعه شهر الوند همدلی میان مسئولان کشور را یک فریضه الهی دانست و عنوان کرد: دشمن از این اختلافات کوچک میان شما بهره جسته و آن را به یک مسأله و معضل بزرگ تبدیل می‌کند.

عادل‌پور در ادامه با اشاره به ویژگی‌های افراد با تقوا، اظهار کرد: حرکت در مسیر اهل بیت و عمل کردن به دستورات آنان، عشق و محبت به ائمه اطهار و انفاق در راه آنان از نشانه‌های انسان‌های با تقوا است.

وی ضمن تبریک میلاد پربرکت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی (ع)، با ذکر روایاتی از این حضرت، ایشان را انسانی وارسته و بسیار بخشنده معرفی کردند.

امام جمعه شهر الوند با اشاره به نزدیک بودن شب‌های قدر، خاطر‌نشان کرد: از شب‌های قدر بهره بگیرید و با دعا و مناجات استغفار کنید و به خدا نزدیک‌تر شوید.

برچسب ها:شهرستان البرز، شهر الوند، امام جمعه شهر الوند، نماز جمعه شهر الوند، علی عادل پور، مسجد حضرت ابوالفضل الوند،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید