X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۱

رئیس اداره فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی شهرستان البرز خبر داد:

افزایش ظرفیت برگزاری جشنواره‌های هنری با بهره برداری از تالار شهر الوند

خبرگزاری فارس: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز گفت: با بهره‌برداری از تالار شهر الوند، ظرفیت برگزاری و میزبانی جشنواره‌های هنری استان افزایش می‌یابد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، مراسم افطاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر الوند بمناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) با حضور هنرمندان این شهر برگزار گردید.

ابوالفضل ابراهیمی فلاح در این مراسم، با اشاره به ظرفیت‌ها و استعداد‌های درخشان فرهنگی وهنری شهر، اظهار کرد: شهرستان البرز از ظرفیت‌ها و استعداد‌های بسیار خوبی در زمینه‌های فرهنگی وهنری برخوردار است و هنرمندان ممتازی در رشته‌ها و گرایش‌های مختلف هنری به استان و حتی کشور معرفی کرده است.

وی یکی از مشکلات اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان البرز را کمبود فضای آموزشی و فرهنگی دانست و عنوان کرد: با توجه به وجود هنرمندان کثیر و پتانسیل بالای شهر الوند، کمبود فضاهای فرهنگی یکی از مشکلات اساسی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان است.

رئیس اداره فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی شهرستان البرز افزود: خوشبختانه در سال جاری با بهره برداری از تالار شهر، ظرفیت و فضای کافی برای اجرای برنامه‌های خود را جهت برگزاری جشنواره‌ها و میزبانی استان در مسابقات متعدد را خواهیم داشت.

ابراهیمی فلاح در ادامه افزود: در سالی که گذشت، با تعامل و همفکری هنرمندان، توانستیم برنامه‌های فرهنگی وهنری متعددی برگزار کنیم که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به برگزاری سه جشنواره استانی نمایشنامه خوانی اقبال، خوشنویسی بانوان گوهرشاد و تولیدات آموزشگاه‌های آزاد هنری به میزبانی شهر الوند اشاره نمود.

وی در پایان ابراز کرد: به لطف و یاری خداوند امیدواریم که امسال نیز با حمایت‌های ادره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین و همچنین همت هنرمندان بتوانیم برای دومین سال نیز این جشنواره‌ها را برگزارنماییم و با اجرای این برنامه‌ها، قدم‌های مثبتی در اعتلای فرهنگ و هنر شهرستان برداریم.

برچسب ها:شهرستان البرز، شهر الوند، ابوالفضل ابراهیمی فلاح، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، ابراهیمی فلاح، تالار شهر الوند، نمایشنامه خوانی اقبال، اقبال آذر،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید