X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۱

تالار و نگارخانه شهر الوند به بهره‌برداری می‌رسد.در هفته دولت:

تالار و نگارخانه شهر الوند به بهره‌برداری می‌رسد.

خبرگزاری فارس: رئیس شورای شهر الوند از بهره‌برداری تالار و نگارخانه این شهر در هفته دولت خبر داد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، ابوالقاسم علی‌پور در مراسم افطاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر الوند در جمع هنرمندان شهر الوند، با اشاره به توانمندی‌ها و رتبه بالای شهر الوند در زمینه فرهنگی و هنری، اظهار کرد: شهر الوند هنرمندان بسیاری را در خود جای داده است و از ظرفیت بالایی در این زمینه برخوردار است که باید به نحو احسن از این ظرفیت‌ها استفاده شود.

وی در خصوص همکاری‌های شورای شهر با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: همکاری‌های شهرداری و شورای شهر با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با ساخت مجتمع اداری و فرهنگی و هنری کوثر در چندین سال پیش آغاز شده و امیدواریم با همکاری بیشتر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بتوانیم جایگاه فرهنگ را در شهر ارتقا دهیم.

رئیس شورای شهر الوند از بهره‌برداری تالار و نگارخانه شهر الوند در هفته دولت خبر داد و عنوان کرد: این تالار دارای چند بخش گوناگون از جمله سالن نمایش، تالارهای مخصوص عکاسی، فضاهای مناسب جهت برپایی نمایشگاه های گوناگون فرهنگی و هنری می‌باشد که با توانمندی هنرمندان شهر الوند و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، بهترین بهره را از آن خواهیم برد.

گفتنی است این تالار در مرکز شهر الوند، در کنار پارک لاله این شهر ساخته شده است.

برچسب ها:شهرستان البرز، شهر الوند، تالار شهر الوند، نگارخانه شهر الوند، شورای شهر الوند، ابوالقاسم علی پور، شهرداری الوند، علیپور، اداره ارشاد الوند، پارک لاله شهر الوند،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید