X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۱

فرمانداری شهرستان البرزصبح امروز:

هم‌اندیشی فرماندار شهرستان البرز با اصحاب رسانه و مطبوعات

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان البرز در جلسه هم‌اندیشی با اصحاب رسانه و مطبوعات، انعکاس مسائل و مشکلات مردم و جامعه را مهم‌تر از هرچیز دانست.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، غلامرضا حسن‌پور در جلسه هم‌اندیشی فرمانداری شهرستان البرز با اصحاب رسانه و مطبوعات، از نظرات خبرنگاران حاضر در جلسه در جهت رفع مشکلات موجود در شهرستان بهره‌مند و از معضلات مربوط به حرفه خبرنگاران آگاه شد.

فرماندار شهرستان البرز با اشاره به نحوه پوشش خبری جلسات سازمان‌های مختلف، اظهار کرد: انعکاس مسائل و مشکلات جامعه و مردم از دیده شدن مسئولان و معروفیت آنان در رسانه‌ها و مطبوعات مهم‌تر است.

غلامرضا حسن پور از خلأ فراوان در اجرای امور و رسیدگی به مشکلات خبر داد و تصریح کرد: مشکلات فراوانی در سطح شهر و زندگی مردم دیده می شود که تنها با رسیدن به یک راهکار مشترک و مناسب با اصحاب رسانه و مطبوعات می‌توان از معضلات جامعه آگاه شد و به آنان رسیدگی کرد.

وی از خبرنگاران خواست تا با آگاهی و بصیرت کافی مسائل را دنبال کنند و واقعیات جامعه را به ‌درستی جلوه دهند و نگذارند رسانه‌های بیگانه از هر مسأله کوچکی در ایران، معضلی بزرگ به نفع خود برداشت و مطرح نمایند.

فرماندار شهرستان البرز در ادامه افزود: خبرنگاران باید با شرط انصاف و تقوا و بدون غرض‌ورزی، حقیقت طلب باشند و گوشه‌ای از حقایق را به اطلاع مردم برسانند.

حسن‌پور در خصوص سختی کار خبرنگاران برون مرزی تصریح کرد: تنها انگیزه، همت، شهامت و شهادت‌طلبی خبرنگاران، آنان را به حضور در مناطق خطرناک و جنگی وا‌می‌دارد. همکاری و تعامل مسئولان با اصحاب رسانه و مطبوعات، سلامت جامعه را تضمین می‌کند.

وی اذعان کرد: افزایش مطالعه روزنامه و دنبال‌کردن خبرگزاری‌ها توسط مردم به‌واسطه انعکاس مشکلاتشان توسط اصحاب رسانه و مطبوعات بوده که نشانگر اطمینان آنان به خبرنگاران است که موجب می‌شود مسئولیت خبرنگاران دوچندان شود.

فرماندار شهرستان البرز با طرح استقرار خبرنگار در فرمانداری استقبال و تصریح کرد: به‌دلیل ارتباط کلیه مسائل شهرستان به فرمانداری، حضور یک خبرنگار در ساختمان فرمانداری، سرعت اطلاع‌رسانی را افزایش خواهد داد.

غلامرضا حسن‌پور در خصوص نحوه پوشش اخبار شهرستان عنوان کرد: گستره اخبار شهرستان بسیار وسیع است، بنابراین فضا باید بگونه‌ای ترسیم شود که مسئولان اداره‌ها و سازمان‌های مختلف، نیاز خود را به پوشش خبر توسط خبرنگاران حس کنند و با آنان همکاری و تعامل داشته باشند.

وی افزود: با دسته‌بندی اخبار و تخصصی‌تر کردن حوزه فعالیت خبرنگاران، می‌توان گستره کاری را افزایش داد و به بخش عظیمی از امور رسیدگی کرد.

فرماندار شهرستان البرز در پایان خاطر نشان کرد: به‌دلیل ظرفیت‌های بالای شهرستان البرز در عرصه‌های مهم صنعت، کشاورزی و آموزش، از خبرنگاران و اصحاب رسانه انتظار می‌رود مسائل شهرستان را بیش از پیش پوشش دهند.

گفتنی است در پایان جلسه، به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار، هدایایی به رسم یادبود از طرف فرمانداری شهرستان البرز تقدیم خبرنگاران حاضر در جلسه شد.

برچسب ها:شهرستان البرز، فرمانداری شهرستان البرز، شهر الوند، غلامرضا حسن پور، فرماندار البرز، حسن پور،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید