X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۱

بهره‌برداری از تعمیرگاه و توقفگاه اتوبوسرانی الونددر هفته دولت:

تعمیرگاه و توقفگاه اتوبوسرانی الوند به بهره‌برداری می‌رسد.

خبرگزاری فارس: مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی الوند و حومه از بهره‌برداری تعمیرگاه و توقفگاه اتوبوسرانی الوند در هفته دولت خبر داد.


مجید معروفی در مصاحبه با خبرنگار فارس در شهرستان البرز، با اشاره به پیشرفت 95 درصدی این پروژه، اظهار کرد: در آغاز خدمت خویش بعنوان مدیر عامل اتوبوسرانی در اردیبهشت ماه 91، تنها 60 درصد این پروژه پیشرفت داشت که با پیگیری‌های جدی و بازدیدهای میدانی مکرر از پروژه و هماهنگی‌های لازم با پیمانکاران مربوطه، موفق به این پیشرفت سریع شده‌ایم.

وی تصریح کرد: با توجه به فضای کم و مشکلات مرتبط با پارکینگ اتوبوسرانی، یکی از مسائلی که اتوبوسرانی به جد و بصورت شبانه‌روزی پیگیر آن بود، راه اندازی تعمیرگاه و توقفگاه سازمان بوده است.

مدیر عامل اتوبوسرانی الوند عنوان کرد: پروژه حاضر در مرحله آسفالت‌ریزی محوطه می‌باشد و تاکنون هزینه‌ای بالغ بر 8 میلیارد ریال برای سازمان در‌بر داشته است.

معروفی خاطرنشان کرد: با افتتاح و راه اندازی این پارکینگ، اتوبوس‌ها در پارکینگ اختصاصی سازمان مستقر خواهند شد و خدماتی همچون تعمیرات، شستشو، صافکاری، باطری‌سازی و سوختگیری در پارکینگ جدید صورت خواهد پذیرفت.

لازم به ذکر است این پارکینگ در زمینی به مساحت 6200 متر مربع احداث گردیده و شامل بخش‌های مختلفی از جمله پارکینگ، ساختمان اداری، نگهبانی، سرایداری، سوله‌ی باس واش، انبار و فروشگاه می‌باشد.

برچسب ها:شهرستان البرز، شهر الوند، اتوبوسرانی، مجید معروفی، اتوبوسرانی الوند، پارکینگ الوند،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید