X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۱

اتوبوسرانی شهر الوندمدیر اتوبوسرانی الوند:

دو اتوبوس رایگان برای سلامت شهروندان

خبرگزاری فارس: دو دستگاه اتوبوس رایگان به دستور مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی الوند در اختیار شهروندان علاقه‌مند به کوهپیمایی قرار گرفت.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، تعداد دو دستگاه اتوبوس در اختیار هیئت ورزش‌های همگانی شهر الوند قرار گرفته است تا روزهای جمعه شهروندان علاقمند به ورزش کوهپیمایی را از میدان لاله شهر الوند به منطقه کوهستانی باراجین جابجا نماید.

مجید معروفی در مصاحبه با خبرنگار فارس اظهار کرد: این اتوبوس‌ها در روزهای جمعه فصل تابستان از ساعت 6:30 صبح از پارک لاله شهر الوند به مقصد باراجین حرکت می‌کند و استفاده از آن برای عموم شهروندان آزاد و رایگان است و محدودیتی در این خصوص وجود ندارد.

وی همچنین از دیگر سرویس‌های رایگان در سطح شهر خبر داد و عنوان کرد: سرویس رایگان منطقه باراجین، قبل از آغاز نماز جمعه بازگشته و با استقرار در ایستگاه‌های مد نظر، سرویس رایگان نماز جمعه را ارائه می‌دهند.

مدیر اتوبوسرانی الوند تصریح کرد: این سازمان تمام توان خود را بکار گرفته است تا بیش از پیش رضایت شهروندان را بدست آورد و با خدمت به مردم شهر الوند، آسودگی و راحتی آنان را فراهم کند.

معروفی در پایان خاطرنشان کرد: در راستای بهبود خدمات سازمان اتوبوسرانی، شماره تماس 133 و سامانه پیامک 200049161 جهت انتقادات و پیشنهادات، پل ارتباطی سازمان و شهروندان خواهد بود.

برچسب ها:شهرستان البرز، شهر الوند، اتوبوسرانی شهر الوند، مجید معروفی، اتوبوسرانی، پارک لاله الوند، میدان لاله الوند،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید