X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۱

ایثارگران و آزادگان شهر الوندامام جمعه شهر الوند:

آزادگان شمع پرنور هدایت معنوی جوانان هستند.

خبرگزاری فارس: امام جمعه شهر الوند در سالروز بازگشت اولین آزادگان به میهن اسلامی گفت: آزادگان شمع پرنور هدایت معنوی جوانان و خانواده‌های خویش هستند.


حجت‌الاسلام علی عادل‌پور در مصاحبه با خبرنگار فارس از شهرستان البرز، ضمن تبریک سالروز بازگشت اولین آزادگان به میهن اسلامی ایران اظهار کرد: هیچ گروه و حزبی همچون آزادگان دوران دفاع مقدس توانایی ایجاد چنین افتخاری برای دین و انقلاب کشور خویش را ندارند.

وی آزادگان انقلاب اسلامی را یکی از افتخارات نظام مقدس ایران دانست و آنان را اسطوره‌های مقاوم و با تقوا همچون شهیدان راه حق معرفی کرد.

امام جمعه شهر الوند در خصوص سید آزادگان؛ حجت‌الاسلام ابوترابی عنوان کرد: علی اکبر ابوترابی در رأس تمامی آزادگان در کسوت روحانیت در نقش محوریت دینی فعالیت‌های ارزشمندی را داشته که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به جبهه‌های حق علیه باطل شتافتند.

عادل‌پور تصریح کرد: آزادگان آن دوران از قشرهای مختلفی از جمله نیروهای مردمی، ارتشی و سپاهی، نیروهای روحانی و حتی نیروهای دانش‌آموز و دانشجو بودند که مقاومت و پایداری آنان در مقابل شدیدترین شکنجه‌های حزب بعث، نشان از پایبندی آنان به انقلاب و امام راحل (ره) است.

وی افزود: عزیزانی هم در همان دوران اسارت امر به معروف و نهی از منکر می‌کردند و چندین بار بدلیل عدم حجاب خبرنگاران حاضر در اردوگاه اسرا، حاضر به مصاحبه نشدند تا بدین روش آرمان‌های انقلاب و دین خود را معرفی کنند.

امام جمعه شهر الوند اظهار کرد: با بازگشت آنان به وطن، حضورشان در میان مردم به منزله شمعی پرنور برای هدایت معنوی مردم بوده که علی‌رغم شکنجه‌های فراوان و معلولیت‌های جسمی مختلف، روحیه‌ای معنوی برای جوانان و خانواده‌های خویش محسوب می‌شوند و برای جامعه امروز ما تداعی کننده اسرا و آزادگان کربلا هستند.

عادل‌پور در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم ایران اسلامی در تمام صحنه‌ها پیروز و سرافراز باشد و همانند سالهای پیش افتخارات عظیمی در عرصه‌های گوناگون کسب نماید.

لازم به ذکر است خانواده‌های شهدا و ایثارگران و جانبازان شهرستان البرز محل مشخصی برای حضور در کنار هم و ایجاد یکدلی و طرح‌ریزی برنامه‌های مختلف مربوط به سازمان بنیاد شهید و ایثارگران ندارند که به گفته امام جمعه شهر الوند قرار است در مجتمع ادارات شهر الوند مکان مناسبی برای این عزیزان در نظر گرفته شود.

برچسب ها:شهرستان البرز، امام جمعه شهر الوند، علی عادل پور، سید علی اکبر ابوترابی، آزادگان شهر الوند، ایثارگران شهر الوند، مجتمع ادارات الوند، بنیاد شهید الوند،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید