X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۱

سپاه شهرستان البرزنماینده ولی فقیه سپاه استان قزوین:

معنویات شادابی جامعه را فراهم می‌کند.

خبرگزاری فارس: نماینده ولی فقیه سپاه استان قزوین گفت: معنویات شادابی جامعه و سلامت زندگی مردم را فراهم می‌کند.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، حجت‌الاسلام اسد‌الله رضوانی در مراسم ضیافت افطاری خانواده‌های محترم شهدای شهر الوند و پیشکسوتان سپاه ناحیه البرز، با اشاره به فضیلت‌های ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: نفس کشیدن و حتی استراحت در این ماه عبادت محسوب شده و دعاها بدون هیچ قید و شرطی مستجاب می‌شوند.

وی عنوان کرد: پیروی از اهل بیت (ع) و همراهی قرآن کریم، قدرت‌های معنوی‌ای هستند که موجب شادابی جامعه و سلامت زندگی مردم می‌شوند.

نماینده ولی فقیه سپاه صاحب الأمر (عج) استان قزوین افزود: دوری از هوس‌ها و آسودگی خیال از آسیب‌ها و تهدیدهای جامعه تنها بواسطه همراه بودن با معنویات و قرآن رخ می‌دهد که رزمندگان دفاع مقدس در دوران اسارت، اوقات خود را اینگونه با تلاوت قرآن، معنویات و ارزش‌ها پر می‌کردند که همین مسأله موجب سالم ماندن و سالم زیستن آزادگان درجامعه شده است.

حجت‌الاسلام رضوانی رزمندگان دفاع مقدس را استوار در مقابل مشکلات معرفی و تصریح کرد: رزمندگان دوران دفاع مقدس از روبرویی با مشکلات و شکنجه‌های دشمنان نمی‌ترسیدند و در برابر تهدیدها تسلیم نمی‌شدند و روز به روز مستحکم‌تر می‌شدند.

وی خاطرنشان کرد: خداوند کسانی که عزیزان خود را در راه خدا از دست می‌دهند، دوست دارد و پاداش خانواده‌های ایثارگر و شهدا تنها با خداوند است که این اجر معنوی بسیار ارزشمند جاودانه خواهد بود.

نماینده ولی فقیه سپاه استان قزوین در خصوص دوام کارهای خیر عنوان کرد: نمی‌توان تا یکساعت قبل از اذان مغرب روزه بود و قبل از وقت افطار روزه را شکست، چرا که کار نیک آن است که تا پایان (عمر) انجام شود و به آن پایبند بود تا ثواب آن مورد قبول خداوند قرار گیرد.

رضوانی اظهار کرد: امروزه دشمنان با تبلیغات گسترده و سوء با دین اسلام، سیره ائمه اطهار و شهدا مبارزه می‌کنند و بواسطه پایبندی ملت ایران به اعتقادات خود، سنگ‌اندازی‌ها و تحریم‌های اقتصادی را به اجرا در می‌آورند و از روی ناچاری به ترور نخبگان علمی کشور روی می‌آورند.

وی افزود: در حال حاضر کشور ایران در عرصه‌های گوناگونی از جمله علمی، فرهنگی و پزشکی پیشرفت کرده که به لطف و عنایات خداوند و به برکت وجود ولی فقیه در سایه اسلام بوده است.

نماینده ولی فقیه سپاه استان قزوین در پایان اذعان کرد: با توجه به ضرورت حضور در جبهه‌های جنگ نرم که مهم‌تر از جبهه‌های جنگ تحمیلی است، از خداوند خواستاریم که ما را در راه مکتب اسلام، پیروی از ولایت فقیه و آرمان‌های انقلاب اسلامی قرار دهد و کمک نماید.

برچسب ها:شهرستان البرز، سپاه ناحیه البرز، حجت الاسلام رضوانی، شهدای شهر الوند، پیشکسوتان سپاه ناحیه البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید