X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۱

شهدا، آزادگان و جانبازان شهرستان البرزهمزمان با سالگرد آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی برگزار شد:

ضیافت افطاری خانواده‌های شهدا و پاسداران پیشکسوت الوند

خبرگزاری فارس: همزمان با سالگرد آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی مراسم ضیافت افطاری خانواده‌های شهدا و پاسداران پیشکسوت شهر الوند برگزار شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، مراسم ضیافت افطاری خانواده‌های محترم شهدا و ایثارگر شهر الوند و پیشکسوتان سپاه ناحیه البرز به همت و میزبانی سپاه ناحیه البرزدر فضای آزاد باغ پرندگان این شهر با حضور کثیری از خانواده‌های ایثارگران و پاسداران انقلاب اسلامی برگزار گردید.

فرمانده سپاه شهرستان البرز ضمن خیر مقدم و قدردانی از حضور خانواده‌های گرانقدر شهدا و پاسداران انقلاب اسلامی، آنان را صبور و انقلابی خطاب و اظهار کرد: شما با مشقت فراوان و با روحیه شهادت طلبی؛ عزیزان خود را در دوران نوجوانی و جوانی راهی جبهه‌ها کردید تا با پایمردی دین و انقلاب خود را حفظ کنند.

سرهنگ داود بهرامی خطاب به پیشکسوتان سپاه، وظیفه اصلی سپاه پاسداران انقلاب انقلاب اسلامی را حفاظت از آرمان‌های انقلاب و دستاوردهای آن معرفی و افزود: این وظیفه تا پایان عمر هر پاسدار ادامه دارد و خانواده سپاه بازنشستگی نمی‌شناسد و تا پایان عمر خویش بایستی پیرو راه امام باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در نبرد بین حق و باطل، سپاه پاسداران بعنوان سربازان جبهه حق تا آخرین قطره خون خود در مقابل جبهه باطل خواهند ایستاد.برچسب ها:شهرستان البرز، شهر الوند، باغ پرندگان شهر الوند، سپاه شهرستان البرز، شهدای شهر الوند، جانبازان شهر الوند، سپاه ناحیه البرز، آزادگان شهر الوند، سرهنگ داود بهرامی، فرمانده سپاه البرز، پیشکسوتان سپاه ناحیه البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید