X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۱

امام جمعه شهر الوندامام جمعه الوند:

با اتحاد ملت‌های مسلمان اسرائیل نابود می‌شود.

خبرگزاری فارس: امام جمعه شهر الوند در نماز جمعه این هفته گفت: با حرکت و اتحاد ملت‌های مسلمان منطقه اسرائیل نابود می‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، حجت‌الاسلام علی عادل‌پور در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر الوند که در مسجد حضرت ابوالفضل‌(ع) این شهر برگزار شد، با اشاره به ظلم و جور اسرائیل علیه مردم فلسطین، اظهار کرد: با اتحاد و حرکت ملت‌ها و دولت‌های ایران، عراق، مصر، لیبی، لبنان و سوریه، اسرائیل دیگر توانی برای مقابله نخواهد داشت و از سرزمین انبیاء خارج خواهد شد.

وی در خصوص آثار ظلم و ستم تصریح کرد: عاقبت هولناکی برای افراد ظالم در دنیا وجود دارد، به ویژه برای کسانی که به مردم ضعیف و بدون یاوری همچون فلسطین ظلم می‌کنند.

امام جمعه شهر الوند افزود: ظالمان صهیونیسم، حامیان ستمگران، و کسانی که در برابر ظلم سکوت می‌کنند، هریک به اندازه‌ای گناهکارند و مورد بازخواست الهی قرار می‌گیرند.

حجت‌الاسلام عادل‌پور خطاب به مردم عنوان کرد: ظلم روسیاهی دنیا و آخرت را سبب می‌شود؛ بنابراین سعی کنیم در خانه و محل کار و خدمت خویش به کسی ظلم نکنیم و به فرزندان و همسر خود ستمی نکنیم.

وی روز قدس را روز آزمایش بزرگ امت اسلامی دانست و اذعان کرد: با سنت حسنه امام (ره)، ملت‌های سراسر دنیا بیدار شده‌اند و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین با صف‌بندی حق علیه باطل در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند تا مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی باشد.

امام جمعه شهر الوند روز قدس را روز اتحاد مسلمانان جهان در حمایت از فلسطین معرفی و اظهار کرد: امام خمینی (ره) با نام‌گذاری این روز بعنوان "لیله‌القدر مسلمانان" به اهمیت روز قدس اشاره کرده و خواستار شرکت همه جانبه مسلمانان سرتاسر دنیا در راهپیمایی این روز شده‌اند.

حجت‌الاسلام عادل‌پور با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس، عنوان کرد: روز قدس امسال با شکوه بیشتری برگزار شد و حتی مردم پیش از ساعت مقرر در محل شروع راهپیمایی تجمع کرده بودند تا نفرت و انزجار خود را نسبت به مستکبران و ظالمان نشان دهند.

وی در خصوص فرارسیدن عید فطر تصریح کرد: نماز عید فطر باید با شکوه هرچه تمام‌تر اقامه شود، چرا که نماز این روز، دارای مرتبه بالایی از نظر عبادی و سیاسی است.

امام جمعه شهر الوند خطاب به مسئولان هیئت‌های مذهبی و مساجد شهر الوند اظهار کرد: مستحب است نماز عید فطر در فضای باز اقامه شود؛ بنابراین با برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های لازم، صبح روز عید فطر به سوی محل برگزاری نماز که مصلای پیامبر اعظم (ص) است، بشتابید.

عادل‌پور در خصوص فطریه‌های مردم تصریح کرد: فطریه‌ها را خرج مساجد نکنید؛ بلکه آنها را به بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) دهید تا با کمک‌ها و یاری متمرکز شما، این دو نهاد ارزشمند ایران اسلامی بهتر بتوانند به فقیران و مستمندان کمک کنند.

وی در پایان با اشاره به زلزله اخیر آذربایجان شرقی، ضمن عرض تسلیت به داغ‌دیدگان این حادثه خاطرنشان کرد: مردم در باب کمک به مردم زلزله زده کوتاهی نکنند و کمک‌های خود را به محل‌های جمع‌آوری ببرند و با هلال احمر همکاری‌های لازم را داشته باشند.

برچسب ها:شهرستان البرز، شهر الوند، نماز جمعه شهر الوند، امام جمعه شهر الوند، علی عادل پور، مسجد ابوالفضل شهر الوند، هلال احمر شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید