X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۱

فرماندار شهرستان البرزفرماندار شهرستان البرز:

به‌زودی مظلوم بر ظالم غلبه خواهد کرد.

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان البرز در روز قدس گفت: به‌زودی مظلوم بر ظالم غلبه خواهد کرد.


غلام‌رضا حسن‌پور امروز به مناسبت روز جهانی قدس در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهر الوند اظهار کرد: به فرموده حضرت امام خمینی (ره)، امروز روز اسلام و مبارزه با ظلم و استکبار جهانی است که تنها متعلق به مسلمانان فلسطین است؛ بلکه متعلق به تمام مظلومین جهان است.

وی عنوان کرد: امیدوارم به فضل پروردگار و با توجه به بیداری اسلامی ملت‌های منطقه در دوسال اخیر، ان‌شاالله روز قدس امسال پایه ریشه‌کنی اسرائیل باشد و به فرموده مقام معظم رهبری اسرائیل از صحنه روزگار محو شود که آن هم دور از دسترس نیست.

فرماندار شهرستان البرز اذعان کرد: بلوغ فکری مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان این نوید را می‌دهد که مظلوم بر ظالم غلبه خواه کرد و مردم مظلوم فلسطین هم شهد شیرین آزادی را خواهند چشید.

حسن‌پور در خصوص حضور مردم شهر الوند در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: همانطور که ملاحظه کردید؛ مثل همیشه و شاید به مراتب باشکوه‌تر از سال‌های گذشته مردم در این راهپیمایی حضور داشتند و این حضور مشت محکمی بر دهان آمریکا و اسرائیل بود.

وی افزود: این حضور نه صحنه‌سازی بوده و نه چیز دیگری که همواره دشمنان اعلام می‌کنند؛ بلکه واقعیتی از حضور مردم بود که موجب دلگرمی مردم فلسطین شده و آزادی آنان را نوید می‌دهد.برچسب ها:شهرستان البرز، شهر الوند، راهپیمایی روز قدس، فرماندار شهرستان البرز، غلامرضا حسن پور،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید