X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۱

فرمانده سپاه شهرستان البرزفرمانده سپاه شهرستان البرز:

خداوند پاسخ فریادهای مسلمانان را خواهد داد.

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه شهرستان البرز در روز قدس گفت: خداوند پاسخ فریادهای مسلمانان را خواهد داد.

داود بهرامی بمناسبت روز قدس در مصاحبه با خبرنگار فارس از شهرستان البرز اظهار کرد: روز قدس روز مبارزه با ظلم و استکبار جهانی است و به فرموده مقام معظم رهبری و حضرت امام (ره)؛ این روز مختص فلسطین نیست و برای تمام مسلمانان جهان است.


وی عنوان کرد: مسلمانان جهان باید برای نابودی هرچه سریع‌تر حکومت‌های مستبد و ظالم جهان تلاش کنند و بواسطه لطف خداوند، اتحاد و حضور چشم‌گیر آنان در راهپیمایی روز قدس به حمایت فلسطین اشتغالی شتافته و زمینه مقابله با استکبار و نابودی با اسرائیل را فراهم آورند.

فرمانده سپاه ناحیه البرز با اشاره به مظلومیت مردم فلسطین، روز قدس را روز امت اسلامی معرفی و اظهار کرد: کشورهای مسلمان جهان بیدار شده‌اند و در دفاع از مردم مظلوم فلسطین در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند تا مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی باشد.

بهرامی اذعان کرد: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به سبب معنویات و عبادات مردم مسلمان جهان و اجابت دعاهای آنان بعنوان روز قدس نام‌گذاری شده است تا خداوند بدلیل عبادات فراوان مردم در این ماه مبارک، دعای آنان را مورد قبول قرار دهد و با نابودی اسرائیل و آزادی فلسطین، اتحاد مسلمانان جهان را حفظ کند.

وی اظهار کرد: در این روز حساس همه مسلمانان جهان برای نابودی اسرائیل و آمریکا فریاد خواهند زد و خداوند هم به این فریادها پاسخ خواهد داد و به کمک مردم مظلوم فلسطین خواهد آمد.

فرمانده سپاه شهرستان البرز در خصوص حضور مردم شهر الوند در راهپیمایی روز قدس تصریح کرد: روز قدس امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته بوده و مردم با حضور گسترده‌تر و باشکوه‌تری در صحنه حاضر شدند؛ بگونه‌ای که حتی عده بسیاری پیش از شروع راهپیمایی در محل حاضر بودند که این امر نشان‌دهنده اوج نفرت و انزجار مردم مسلمان از مستکبران و ظالمان است.برچسب ها:شهرستان البرز، شهر الوند، سپاه شهرستان البرز، سرهنگ داود بهرامی، مظلومیت مردم فلسطین،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید